Стан будівництва елеватора філії "Денихівська" на 27.10.2011

Чергова виробнича нарада з питань будівництва елеваторного комплексу відбулася 27 жовтня 2011 року у с. Денихівка. Участь у нараді взяли керівництво ТОВ СП «НІБУЛОН» (на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським), керівники підрядних організацій, селищний голова Віталій Самозван та голова Тетіївської РДА Іван Микалюк.

Звертаючись до керівників підрядних організацій, Олексій Вадатурський зауважив: «Чому кожного тижня ми збираємося разом із вами? Тому що ми всі, як професіонали, маємо координувати свої дії, чітко виконувати свої зобов’язання один перед одним. Ми даємо вам, своїм партнерам, роботу в такий непростий кризовий час, можливість посилити свій професійний потенціал. Хочу подякувати вам за надійне партнерство, а також виразити вдячність керівництву області та особисто голові Київської ОДА Анатолію Присяжнюку за створені для всіх нас умови роботи».

Оглядаючи будівельний майданчик, партнери оцінювали темпи виконання робіт на кожному об’єкті, складали графік робіт на наступний тиждень. Вже зараз можна сміливо констатувати, що темпи виконання будівельних планові, підрядні організації дотримуються графіків. Наразі на будівництві об’єкта задіяні 46 організацій, 12 вже виконали свої роботи і полишили майданчик. Із запланованих кошторисних 120 млн. грн. підрядні організації вже отримали 35,6 млн. грн. Через 13 днів будуть завершені основні будівельні роботи на об’єкті.

За результатами виробничої наради було складено графіки робіт на наступний тиждень.

01.11.2011 – ПП «Бурвод» завершить роботи із водопостачання на об’єкті.

01.11.2011 – ПАТ «Київгаз» завершить зведення газопроводу та всі газові роботи загалом.

01.11.2011 – ВАТ «Тетіївський ПМК-300» виконає роботи в насосній станції та завершить будівництво пожежних водоймищ (виконавши на фініші вимощення об’єктів).

03.11.2011 – ТОВ «Полтаваспецмонтаж» завершить зведення галерей і монтаж конструкцій відділення відвантаження на залізничний транспорт.

03.11.2011 – ПП «Кристал 2007» завершить будівельні роботи у пожежному депо – там натомість буде встановлено пожежну машину.

03.11.2011 – ТОВ «Архіз» забезпечить світло на території, поставить опори зовнішнього освітлення – буде створено потужний світловий ефект на об’єкті.

03.11.2011 – ТОВ «УКРБАУЕР» виконає благоустрій зовнішніх шляхів (поміж силосів) та поворотного кола.

03.11.2011 – ПП «Рембудлюкс» змонтує навісу для пробовідбірників в адміністративно-лабораторному корпусі, завершить будівництво криши будівлі.

03.11.2011 – ПП «Висотник» завершить обшивку металоконструкціями робочої башти.

03.11.2011 – ПП «Транссвіт» завершить будівництво під’їзної дороги.

06.11.2011 – ПП «Євробудсервіс» та «Полтаваспецмонтаж» змонтують дві сушарки.

07.11.2011 – ТОВ «УБ «Закордонмонтажспецбуд» завершить монтаж зерносховищ.

Паралельно із монтажем на майданчик прибудуть геодезисти (для перевірки вертикалі силосів), а також фахівці для перевірки обтічності та міцності кріплення болтів.

Також на 03.11.2011 буде виконано благоустрій на максимально можливій території об’єкту, зокрема поблизу будинку для приїжджих, залізничної колії, зерносховищ. Для цього із числа місцевого населення буде найнято і залучено до роботи 50 жителів.

Тим часом в рамках укладених соціальних угод між ТОВ СП «НІБУЛОН» та Денихівською селищною радою триває реконструкція селищного стадіону та ремонт загальноосвітньої школи. Основний обсяг робіт буде завершено 03.11.2011.

Оглядаючи будівельний майданчик, Іван Микалюк зауважив: «Мене особисто вражають темпи та обсяги робіт. І головне, що всі роботи виконуються якісно і в зазначений строк. Хочу виразити вдячність компанії «НІБУЛОН» та всім будівельникам. Я приємно вражений, що ми з вами вкладаємося в такі зжаті строки».

Дійсно, темпи робіт потужні, графіки насичені. Але компанія «НІБУЛОН» звикла оцінювати своїх будівельних партнерів не за обіцянками, а за виконаними роботами. Ми вдячні підрядним організаціям за те, що своїми спільними конкретними діями не агітуємо, а на справі доводимо – інвестиційна привабливість України висока та конкурентна, в Україні можна швидко та якісно будувати.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.