Стан будівництва елеватора філії "Денихівська" на 13.10.2011

5 вересня 2011 року було дано старт будівництву нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Денихівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с. Денихівка Тетіївського району Київської області).

ТОВ СП ««НІБУЛОН»» будує за власним стандартом – швидко і якісно, за кілька місяців. Будівництво в Денихівці вже стає каталізатором розвитку населеного пункту, вдихає життя у селище. А новозбудований елеватор встигне прийняти зерно цьогорічного врожаю, адже введення його в експлуатацію відбудеться вже 1 листопада.

13 жовтня 2011 року «НІБУЛОНівська» команда на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським та за участі керівників підрядних організацій провели чергову виробничу нараду. Під час зустрічі було проаналізовано графіки і темпи виконання робіт, оглянуто будівельний майданчик, проведено бесіду із представниками підрядних організацій. На будівництві задіяні більше тисячі людей з 50-ти підрядних організацій з усієї Україні. Високотехнологічний комплекс європейського рівня розрахований на одночасне зберігання 76,8 тис. тонн зернових і олійних культур. За добу елеватор зможе приймати 5 тис. тонн сільгосппродукції і одночасно стільки ж відвантажувати.

Для будівництва елеватора є все необхідне: на всі роботи є підрядні організації, укладені підрядні контракти. Підрядні організації перейнялися проханням компанії, нашою філософією ведення бізнесу - будувати швидко, якісно і красиво, тому виконують роботи в зазначені терміни. Загальний кошторис будівництва елеватора складає 120 млн грн. Підрядним організаціям за виконані роботи вже сплачено 45,1 млн грн.

Зокрема, стан будівництва елеватора наразі наступний.

ПП «Фундаментбуд» завершило влаштування пальних полів.

ПП «Транссвіт» продовжує роботи із влаштування фундаментів зерносховищ, бетонного покриття на майданчику і бетонної дороги. Всі роботи будуть завершені до 30 жовтня.

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» зводить перехідну галерею, виконує бетонні роботи із автомобілерозвантажувача. До 30 жовтня підприємством буде виконано монтаж даного об’єкта, а тижнем раніше – зведення транспортного обладнання. 31 жовтня буде змонтовано сушарку.

ПП «Висотник» до 21 жовтня завершить монтаж металоконструкцій робочої башти, до 25 жовтня – монтаж металоконструкцій перехідної галереї.

ТОВ «ПДСП-10» до 26 жовтня виконає монтаж технологічного обладнання, паралельно фахівці підприємства здійснюють монтаж двох силосних ємностей (паралельно із ТОВ «Взаємодія»).

ПП «Райагробуд» продовжує роботи із будівництва операторської вагової – роботи завершаться до 23 жовтня. ПП «Булат» до 22 жовтня забезпечить держперевірку автомобільних ваг.

До 20 жовтня ПП «ЖелДорСервіс» здасть держкомісії залізничні ваги.

ПП «Кристал» продовжує внутрішні роботи у робочих майстернях, у пожежному депо роботи триватимуть до 27 жовтня.

Загальнобудівельні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі виконує ПП фірма «Рембудлюкс». Строк завершення – 20 жовтня. До 25 жовтня ними буде влаштовано навіс із пробовідбірниками.

19 жовтня ВАТ «Тетіївський ПМК-300» завершить влаштування пожежного резервуара та насосної підстанції.

ПП «Бурвод» до 22 жовтня завершить монтаж обладнання у трансформаторній підстанції і монтаж зовнішніх електромереж.

До 20 жовтня ВАТ «Київоблгаз» виконає монтаж газових мереж.

Розповідає директор ТОВ «Атріум-ком» Копусов Володимир Леонідович: «Наше підприємство спеціалізується на забезпеченні автоматизації всього технологічного процесу на даному елеваторному комплексі. Для нас це вже шостий «НІБУЛОНівський» об’єкт, тому звикли до ударних темпів праці. Та це й набагато простіше – швидше виконали роботу, швидше отримали гроші, зробили невеличкий перепочинок (посміхається) і перейшли на наступний об’єкт. Паралельно із будівництвом елеватора у Денихівці працюємо ще на різних майданчиках, але даний комплекс ТОВ СП «НІБУЛОН» – наше найбільше і відтак ключове замовлення на сьогодні. Сподіваємося, що й погода нас не підведе і не зірве графіки виконання робіт».

Здача елеватора в експлуатацію відбудеться 1-го листопада. І вже з 1-го листопада протягом двох тижнів будуть проведені пуско-налагоджувальні роботи, і в цей же час буде проводитися приймання сільгосппродукції. Дуже символічно, що новозбудований елеватор ще в цьому році візьме участь у збиранні врожаю в Київській області. Введення в дію підприємства означатиме і розвиток інфраструктури, і вливання у бюджети всіх рівнів, і нові робочі місця, і гідну заробітну плату.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.