Стан будівництва елеватора філії "Денихівська" на 03.11.2011

Через 12 днів буде завершено основні будівельні роботи на майданчику! Така добра новина стала лейтмотивом чергової виробничої наради на місці елеваторного комплексу філії «Денихівська», який будується.

Нарада з питань будівництва елеватора відбулась за участі керівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським, керівників підрядних організацій, селищного голови Віталія Самозвана та голови Тетіївської РДА Івана Микалюка.

«У нас є всі підстави та можливості завершити основні роботи у 12-денний термін, – зазначив Олексій Вадатурський. – На урочистості з нагоди введення об’єкта в експлуатацію ми запросимо представників ЄБРР, МБРР та ін. Адже наша діяльність для них – це лакмусовий папірець кредитування бізнесу в Україні. Нехай вони черговий раз бачать наш з вами успіх – і він далеко не останній. З гордістю хочу сказати, що наша інвестиційна програма розрахована ще мінімум на 2 роки – 2 роки стабільної невпинної праці заради майбутнього».

Виходячи із обсягів робіт, проведених за минулий тиждень, було скориговано виробничий графік на тиждень наступний. Він до вашої уваги.

09.11.2011 – ТОВ «Архіз» змонтує на майданчику останню зі 91 опори зовнішнього освітлення, забезпечивши світловий ефект на території.

10.11.2011 – ТОВ «Київгаз» завершить подачу газу на майданчику, виконавши розводку на сушарки, в побутові і виробничі корпуси.

10.11.2011 – завершаться роботи з монтажу металоконструкцій, всі крани мають полишити майданчик.

10.11.2011 – задля облаштування території підприємства силами місцевих жителів на території майданчика буде висаджено березовий гай!

12.11.2011 – ТОВ «Атріум-Ком» завершить електромонтажні роботи – для подальшого підключення всього електрообладнання.

12.11.2011 – внутрішні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі завершить ТОВ «Дронго».

12.11.2011 – завершення монтажу зерносховищ, робіт з термометрії.

14.11.2011 – ТОВ «Укрбауер», ТОВ «Транссвіт» завершать благоустрій підприємства в частині бетонних робіт.

Також вже зараз, не чекаючи на морози, на фінішну пряму виходять бетонні роботи. Вони завершаться разом із виконанням зворотної засипки на кожній ділянці об’єкта.

Наразі на будівництві об’єкта задіяні майже 1500 чоловік. Підрядними організаціями вже освоєно 70 млн. грн.

До уваги партнерів компанії! Під час наступної виробничої наради (10.11.2011) ми назвемо організації, які за час роботи проявили себе з найкращої сторони і яким ми вдячні за якісну працю!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.