Прес-реліз: Урочисте відкриття нового елеватора філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області)

29 червня 2010 року відбудеться урочисте відкриття філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області) – нового елеваторного комплексу з відвантаження зернових та олійних культур.

 

 29 червня 2010 року відбудеться урочисте відкриття філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області) – нового елеваторного комплексу з відвантаження зернових та олійних культур.
 
Лише 25 червня відгриміли фанфари на відкритті нового перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у смт. Градизьк (Глобинський район, Полтавська обл.) А вже сьогодні вся Полтавщина святкує нову перемогу – в експлуатацію зданий новий об’єкт компанії – елеватор філії «Артемівська» (смт. Артемівка, Чутівський район, Полтавська обл.). Незважаючи на те, що старт будівництва «Артемівської» філії був даний на місяць пізніше, а обсяги зберігання і площа цього об’єкта набагато більша за Градизький термінал, об’єкти були добудовані майже одночасно. Це чергова перемога команди ТОВ СП «НІБУЛОН»!
 
Наша компанія вже всім довела, що вміє будувати швидко та якісно. Але не слід забувати, що «НІБУЛОН» відзначається високими досягненнями у виробництві та експорті сільськогосподарської продукції.
 
Сьогодні «НІБУЛОНівці» з радістю повідомляють: у 2009/2010 маркетингову році було експортовано майже 5 млн. тонн сільськогосподарської продукції – до 24% від загальнонаціонального експорту. Це переконливий рекорд і доказ високого статусу компанії на міжнародному ринку.
 
Свідченням гарного іміджу компанії «НІБУЛОН» у світі є довіра серйозних міжнародних фінансових інститутів. Нещодавно Європейський банк реконструкції та розвитку виділив найбільший кредит ТОВ СП «НІБУЛОН» – 50 млн. дол. У реалізації інвестиційного проекту компанії допомагають уряди Данії і Голландії, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, першокласні західні фінансові інститути, Державний експортно-імпортний банк України та інші банки. Чи до багатьох українських аграріїв проявляється така підтримка поважних фінансових установ?
 
Інвестиційний проект компанії «НІБУЛОН» іде маршем по Україні! Компанія вдячна розумінню і сприянню місцевої та центральної влади. Сьогодні всі усвідомлюють – це наша спільна, загальнонаціональна справа, що буде мати користь для кожного українця. «НІБУЛОН» демонструє на ділі, що влада і бізнес може співпрацювати. На відкритті філії «Градизьк» Віце-прем’єр-міністр України з питань АПК Слаута В.А. підтримав інвестиційну програму ТОВ СП «НІБУЛОН» та пообіцяв, що «уряд завжди буде підставляти реальне плече такому бізнесу і таким інвестиціям».
 
«НІБУЛОН» відроджує український флот! Для багатьох скептиків ми назвемо лише декілька цифр. За існуючою інформацією, за 2009 р. перевезення вантажів усього склало менше 800 тис. тонн. Цього року лише до липня місяця обсяги перевезень компанією «НІБУЛОН» перевищують 400 тис. тонн. Планується, що за повний навігаційний період у наступному році ця цифра буде доведена до 3 млн. тонн. Лише подумайте, який колосальний прибуток це принесе українській економіці!
 
«НІБУЛОН» – це справжній патріот України. Компанія дає роботу тисячам будівельникам, інвестує значні кошти в агропромисловий комплекс, створює серйозний поштовх для розвитку інших галузей – металургії, транспорту, суднобудування. «НІБУЛОН» показує як в умовах кризи треба вкладати кошти в українську економіку.
 
«НІБУЛОН» ніколи не залишається осторонь проблем аграріїв. На сьогодні це єдина компанія-експортер, що відкрито повідомляє закупівельні ціни на сільгосппродукцію на своєму сайті. Тим самим демонструється відкритість і прозорість ведення бізнесу, прагнення наблизити кожного сільгосптоваровиробника до світових ринків збуту.  «НІБУЛОН» оптимізує витрати заради збільшення довіри до нас споживачів у всьому світі: компанія контролює весь ланцюжок поставки сільгосппродукції від виробника до кінцевого споживача по всьому світу.
 
Сьогодні «НІБУЛОН» демонструє як серйозний бізнес має допомагати громаді. Під час будівництва «НІБУЛОН» настільки вживається у проблеми регіону, що у компанії дуже швидко встановлюються дружні та партнерські відносини з місцевим населенням. Ось і цього разу від щирого серця «НІБУЛОНом» додатково будуть подаровані комп’ютери для 8 місцевих шкіл смт. Артемівка, буде надано 100 000 грн. для ремонту центральної районної лікарні, 100 000 грн. для будівництва Різдво-Богородичного храму, 20 000 грн. допомоги місцевій футбольній команді, вже відновлені дороги по смт. Артемівка і с. Черняківка. Це не враховуючи тих коштів, що вже сплачені «НІБУЛОНом» ще до початку будівництва елеватора – 1,5 млн. грн. (за землю, на розвиток соціальної інфраструктури тощо). Не кожний бізнес сьогодні в Україні може пишатись таким людяним ставленням до соціальних питань.
 
Приїзд «НІБУЛОНа» у новий регіон – це завжди приємний стрес для місцевої громади. Спочатку плани компанії по будівництву потужного підприємства у час кризи викликають у людей справжній шок, адже більшість об’єктів будується в селищах та містах, де панує безробіття та економічна стагнація. Коли ж будівництво все-таки розпочинається, то недовіру викликає те, що такий красень-термінал можна збудувати лише за 2-3 місяці, адже в нашій країні всі звикли, що будівництво йде роками. Село оживає, адже слід дати притулок тисячі будівельників. У перший місяць справжнє захоплення викликає сам процес будівництва: потужні вантажівки, екскаватори, крани – робота кипить, з кожним днем об’єкт росте, перетворюючись на серйозну інфраструктуру. Коли ж елеватор майже добудований, з’являється яскраве освітлення, асфальт, люди з найближчих населених пунктів приходять подивитись на фантастичну споруду, що особливо ефектно виглядає у вечірній час. А після завершення будівництва «НІБУЛОНівський» елеватор стає справжнім культурним центром для місцевого населення – тут збирається молодь, гуляють сімейні пари, фотографуються молодята.
 
«НІБУЛОН» вдячний всім будівельним організаціям, що у короткі терміни зводять нові грандіозні об’єкти. Традиційно кращі з кращих будуть відзначені грошовими преміями. Задоволені співпрацею з «НІБУЛОНом» і українські будівельники, адже це колосальний досвід щодо вимог до виконання робіт — високі темпи будівництва і висока якість роботи. Починаючи з найперших об’єктів, сьогодні на будівельних майданчиках «НІБУЛОНа» залишились лише справжні професіонали. Будівельники нам говорять, що за два об’єкта збудованих разом з «НІБУЛОНом», стаєш справжнім асом у своїй царині й готовий працювати у будь-яких умовах. Як би не було складно, для фахівців контракт з нашою компанією — справжня знахідка. Якщо можеш працювати з таким замовником, то ладен на все й зможеш виконати будь-яке найскладніше замовлення. І неможливого просто немає. Адже планка піднята високо.
 
Компанія «НІБУЛОН» вже в котрий раз змушує найбільших скептиків повірити у те, що для професійної команди немає нічого неможливого. Вже кілька тижнів поспіль «НІБУЛОН» працює у режимі інформаційного цейтноту по кількості інформаційних подій загальнонаціонального масштабу. Тим самим «НІБУЛОН» доводить, який ми, українці, маємо величезний потенціал і жагу до звершень!
 
Найближчим часом чекайте від «НІБУЛОНа» нової «інформаційної бомби» – спуск на воду 8 несамохідних суден та одночасний початок будівництва серії з 24 буксирів, що має на 2 роки завантажити роботою суднобудівний завод Миколаєва. Ми з вами на власні очі побачимо грандіозний караван 800 м завдовжки. Такого на суднобудівних заводах України не бачили навіть у радянську добу. Враховуючи неординарність події на Раді регіонів 22 липня 2010 р. у м. Запоріжжя на урочистий спуск суден особисто запрошений сам Президент України Віктор Федорович Янукович.
 
Перемога за перемогою! Але шлях компанії «НІБУЛОН», на жаль, не вкритий квітами. Як ми яскраво та ефективно працюємо, так само багато перепон ставилось перед компанією на її шляху. Але для ТОВ СП «НІБУЛОН» не існує поразок, боротись і перемагати – ось наш звичайний стиль роботи.
 
Компанія не словом, а ділом доводить, що шляхи виходу України із кризового стану є і ресурси для цього слід шукати у власних багатствах: повноводних річках, плодовитому ґрунті, корисних копалинах, працьовитих та розумних людях.
 
 
 
 
Інвестпроект компанії «НІБУЛОН» по відродженню Дніпра та інших річок України як транспортних артерій передбачає будівництво 57 несамохідних та самохідних суден, у тому числі 14 морських і річкових буксирів, 17 елеваторів, 10 з яких – річкові термінали вздовж Дніпра, Південного Бугу та інших річок.
 
Наразі вже збудовані та успішно працюють 24 несамохідні судна та три буксири, 2 елеваторних комплекси (Полтавська область) та 3 річкові термінали (Черкаська та Запорізька області).
 
В ході реалізації проекту до 1 липня 2011 року планується довести загальний обсяг елеваторних ємностей до 2 млн. тонн. Реалізація інвестиційного проекту дозволить працевлаштувати головні річки України та забезпечить збільшення обсягів річкових вантажних перевезень по Дніпру та Південному Бугу.
 
 
 
 
вул. Фалєєвська, 9-б, м. Миколаїв, 54030
тел.: (0512) 37-23-44, 58-04-04, факс 58-04-05, 50-01-91
e-mail: pressa@nibulon.com.ua
 

 

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.