ПРЕС-РЕЛІЗ: ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочинає будівництво нового елеватора в рамках інвестиційного проекту

8 квітня 2010 року у філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області) буде розпочато будівництво нового елеваторного комплексу з відвантаження зернових та олійних культур.

8 квітня 2010 року у філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області) буде розпочато будівництво нового елеваторного комплексу з відвантаження зернових та олійних культур.

 
Полтавщина – регіон із давньою історією, що має свої символи: мальовничі будівлі, Сорочинський ярмарок тощо. Силуети сучасних «НІБУЛОНівських» елеваторів теж стануть окрасою і символом Полтавської землі.
 
Загальна площа нової філії складе 7,9 гектарів. Об’єм зберігання зерна становитиме 75,6 тис. тонн; добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, а потужність по відвантаженню на залізничний транспорт – 5 тис. тонн. Будівництво буде завершено до 1 липня 2010 року. Після введення об’єкта в експлуатацію забезпечувати успішну  роботу філії будуть 60 робітників.
 
Як і на попередніх об’єктах, що будуються «НІБУЛОНом» у рамках інвестиційного проекту, на будівництві нового елеватора буде використано обладнання давнього партнера компанії – датської фірми «CIMBRIA UNIGRAIN A/S». Якість цього обладнання вже перевірена довгими роками співпраці та відповідає кращим технічним показникам: висока продуктивність –  250 тонн на годину, надійний привід, компактні розміри, відповідна товщина сталі транспортерів і норій, зручність у використанні.
Також буде використане обладнання інших, вже перевірених кращих вітчизняних та імпортних виробників: «SCHMIDT-SEEGER AG» (Німеччина); «Mathews» (США); «SIMATEK A/S» (Данія); «RAKORAF» (Данія); «PRECIA-MOLEN» (Бельгія); «SYMAGа» (Іспанія), «Булат» (Україна);  «Лорд» (Україна); «Калинівський машинобудівний завод» (Україна).
 
Будівництво – це річ завжди цікава та захоплююча, а особливо, коли маєш перед очима результат власної кропіткої праці. А ще й цифри, річ цікава, доводять, яким масштабним та надзвичайним стане будівництво комплексу. Факти говорять самі за себе!
 
Так, площа тротуарних доріжок складе біля 800 кв. м. На об’єкті буде прокладено більше 70 км кабелю та 1800 м газопровідних труб. Довжина водопровідних труб сягне близько 1400 м, каналізаційних мереж – біля 1800 м. Буде залито майже 8 тисяч куб. м бетону. Площа бетонного покриття дорівнюватиме біля 14 тис. кв. м – це 4 футбольних поля! Водночас буде зварено більше 1000 тонн металоконструкцій та 300 – арматури!
 
Як зазначає генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О. Вадатурський, стиль компанії – будувати сучасні підприємства, що за якістю своєї праці зможуть забезпечити Україні гідне місце на світовому ринку зерна. Україна здатна вирощувати до 70 млн. тонн зерна, і ТОВ СП «НІБУЛОН» весь час свого існування сприяє ствердженню нашої держави в світі як країни-постачальника першокласного зерна.
 
Незважаючи на світову фінансово-економічну кризу, компанія отримує фінансову підтримку від таких міжнародних поважних фінансових установ, як МБРР та ЄБРР за програмами розвитку експорту та енергозберігаючих проектів, виділяються кошти на удосконалення логістики в Україні. Загальна сума кредитування становить 100 млн. доларів США.
 
З компанією співпрацюють також великі банки, зокрема вітчизняні: Укрексімбанк, Індекс-банк; закордонні: BNP Paribas (Швейцарія), Banque Cantonale Vaudoise (Швейцарія), FORTIS BANK (Нідерланди), ING (Бельгія).
 
«НІБУЛОН» інвестує в Україну – і справляється з цим фінансовим навантаженням, бо люди хочуть працювати. Такі інвестиційні проекти потрібні в Україні, такі нові елеваторні комплекси потрібні аграрному сектору. Для «НІБУЛОНу» фінансової кризи немає!
 
***
 
Інвестиційний проект, розпочатий компанією «НІБУЛОН», приносить колосальний економічний ефект для України!
 
Це перший в історії незалежної України проект системного освоєння річкових перевезень с/г продукції, який компанія цілеспрямовано та впевнено втілює в життя. Він включає два аспекти – будівництво елеваторів та флоту. Мета проекту: відродження судноплавства по Дніпру – головній водній артерії України.  
 
Реалізація проекту йде повним ходом. Активно триває будівництво флоту. У квітні флот компанії вже налічує 20 несамохідних суден. Також вже придбано три буксири – 1 річковий та 2 прибережного плавання. Розроблена проектна документація і вирішені всі питання щодо будівництва 6 нових буксирів із запланованих 14 на заводі «Вадан Ярдс Океан» (м. Миколаїв).
 
Високими темпами триває будівництво елеваторів. У рекордно короткі терміни – всього за 2 місяці, був побудований і введений в експлуатацію новий високотехнологічний річковий термінал у Чигиринському районі Черкаської області.
 
Паралельно будувалися, а нині успішно експлуатуються, ще два елеваторні комплекси в Полтавській області – в м. Глобине та с. Ромодан. За словами Олексія Вадатурського, після їх введення в експлуатацію у жовтні минулого року на цих елеваторах заготовлено вже майже 100 тис. тонн зерна, а включно з «Решетилівським» елеватором –  більше 250 тис. тонн зерна. А до завершення маркетингового року ще часу вистачає!
 
«НІБУЛОН» – лідер в аграрному секторі України, Полтавщина – лідер із виробництва сільськогосподарської продукції на Україні. І сьогодні лідери об’єднались, щоб показати приклад вкладання коштів у сільськогосподарську галузь країни. Інвестиції в аграрний сектор, за словами Олексія Вадатурського, – це локомотив економіки держави. В ході реалізації інвестиційного проекту «НІБУЛОНу» у Полтавщину буде інвестовано більше 60 млн. доларів. Очікуваний економічний ефект – більше 4 млрд. грн. для аграрного сектора лівобережної України.
 
Та Полтавщина і Черкаський край – не єдині на мапі інвестиційного проекту «НІБУЛОНу». Так, 26 грудня 2009 року відбулася урочиста закладка нового перевантажувального термінала в м. Кам`янка-Дніпровська Запорізької області. 12 березня 2010 року було розпочато будівництво елеватора філії «Градизьк» (смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області). Триває підготовка до початку будівництва ще двох комплексів у Полтавській області.
 
Таким чином, до 1 липня 2010 року буде функціонувати вісім новозбудованих елеваторів ТОВ СП «НІБУЛОН», з них чотири – річкових термінали; плановий загальний обсяг елеваторних ємностей становитиме 2 млн. тонн, в тому числі 600 тис. тонн, збудованих у рамках інвестиційного проекту.
 
А збирання нового врожаю ознаменує відродження Дніпра як транспортної артерії. До того ж інвестиції до аграрного сектора України стануть вигіднішими.
 
 
вул. Фалєєвська, 9-б, м. Миколаїв, 54030
тел.: (0512) 58-04-22, факс 50-01-91
ел. адреса: pressa@nibulon.com.ua

веб-сайт: www.nibulon.com

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.