Увага! З 30 липня тимчасово припиняються рейси за маршрутом Миколаїв – Вознесенськ

У зв’язку з активною фазою сезону відпусток та, відповідно, значним зменшенням пасажиропотоку на ракеті, що ходить за маршрутом Миколаїв – Вознесенськ, з 30 липня рейси за вказаним маршрутом тимчасово припиняються. Про їх відновлення буде обов’язково повідомлено заздалегідь. Дякуємо за розуміння!
Всі інші рейси (Миколаїв - Кінбурнська коса - Очаків та Нова Каховка - Херсон - Гола Пристань) виконуються згідно з узгодженими та опублікованими на сайті компанії розкладами.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.