Увага! З 22.06.2019 відкриває пасажирські перевезення за маршрутом м. Миколаїв – Кінбурнська коса – м. Очаків

 

 

Друзі! Раді повідомити, що з 22 червня компанія розпочинає пасажирські перевезення за маршрутом м. Миколаїв (вул. Каботажний мол) – Кінбурнська коса (причал ТОВ СП «НІБУЛОН») – м. Очаків (центральний міський пляж). 
Детальніше про розклад руху суден, вартість квитків та актуальну інформацію дізнавайтеся на офіційній сторінці компанії www.nibulon.comу розділі Пасажирські перевезення! Забронювати квиток можна за номером (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua.
Приємного вам відпочинку на українських Мальдівах!

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.