Увага! З 19.07.2019 змінюється розклад руху пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-3»

Друзі! Зважаючи на ваші побажання, отримані в результаті голосування щодо рейсу Вознесенськ – Миколаїв, що проводилося упродовж декількох тижнів на нашій сторінці у фейсбук, з 19.07.2019 змінюється розклад руху пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес-3».

Зокрема для вашої зручності в п’ятницю і вихідні дні судно відправлятиметься з Миколаєва на пів години пізніше – о 17:30 та на годину пізніше відходитиме з Вознесенська, тобто о 08:00. Тож буде можливість трохи довше поспати у вихідні дні та погуляти містом Миколаїв.

З оовленим розкладом руху судна можна ознайомитися у розділі "Розклад рейсів".

Забронювати квитки можна за номером (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua.

Чекаємо вас на борту нашого судна!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.