Увага! З 17.06.2019 змінюється розклад руху високошвидкісного пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес – 4» за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань

Увага! З 17.06.2019 змінюється розклад руху високошвидкісного пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес – 4» за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. Відтепер судно ходитиме за маршрутом з п’ятниці до понеділка включно, а у вівторок-четвер знаходитиметься у Новій Каховці для виконання прогулянкових рейсів на замовлення.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.