Увага! З 16.08.2019 «НІБУЛОН» збільшує кількість рейсів між Херсоном та Голою Пристанню

Компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 16 серпня додаткових регулярних рейсів між Херсоном та Голою Пристанню, що виконуватимуться високошвидкісним пасажирським судном «НІБУЛОН Експрес – 3». Ракета ходитиме щодня, однак з різницею в розкладі у будні дні та вихідні.

Звертаємо увагу, що із запуском додаткової ракети на Херсонщині трохи коригується розклад руху пасажирського судна «НІБУЛОН Експрес – 4», що прямує за маршрутом Нова Каховка Херсон ­– Гола Пристань.

* Тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов.

Квитки можна придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua 

Вартість квитків

 Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com, на сторінці Водних пасажирських перевезень і офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення». 

Ми чекаємо на вас та бажаємо кожному приємних вражень від поїздок!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.