Увага! Уже відомі дати старту пасажирських перевезень та відкриття можливості придбання квитків за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань

Увага! 11.06.2021 стартують пасажирські водні перевезення за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань.

З 07.06.2021 на сайті https://tickets.nibulon.com/ буде відкрито можливість придбання квитків на рейси «НІБУЛОН Експрес» за цим маршрутом.

Про відкриття продажу квитків на рейси за маршрутами Миколаїв – Кінбурнська коса та Очаків – Кінбурнська коса буде додатково повідомлено на сайті та на сторінці у фейсбук (https://www.facebook.com/transportationbywater/).

Слідкуйте за новинами та приємних подорожей!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.