Увага! Уже відомі дати старту пасажирських перевезень та відкриття можливості придбання квитків за маршрутом м. Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків

Від сьогодні (у другій половині дня) на сайті https://tickets.nibulon.com/ відкривається можливість придбання квитків на рейси за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків.

З 26 по 28 червня ми здійснюватимемо перевезення за цим маршрутом згідно графіку на фото.

Про подальший графік руху суден за напрямком Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків ми додатково повідомимо на сайті компанії та на офіційній сторінці у фейсбуці (https://www.facebook.com/transportationbywater/).

Ціни на подорожі можна знайти за посиланням https://nibulon.com/data/poslugi/pasazhirski-perevezennya/vartist-proizdu.html

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Запрошуємо разом із нами відкрити красу українських Мальдівів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.