Увага! У звя’зку з технічними причинами з 17.08.2019 додаткові рейси за маршрутом "Гола Пристань - Херсон" на "НІБУЛОН Експрес - 3" скасовуються

Увага! У звя’зку з технічними причинами з 17.08.2019 додаткові рейси за маршрутом "Гола Пристань - Херсон" на "НІБУЛОН Експрес - 3" скасовуються. Дістатися Херсона жителі Голої Пристані зможуть на "НІБУЛОН Експрес - 4", що ходитиме за старим розкладом.
Про відновлення додаткових рейсів з Голої Пристані до Херсона буде заздалегідь повідомлено на нашій сторінці у фейсбук та сайті компанії. Дякуємо за розуміння!

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.