Увага! Старт рейсів за маршрутами Миколаїв – Кінбурнська коса та Очаків – Кінбурнська коса переноситься у зв'язку з несприятливими погодними умовами

Безпека наших пасажирів – найголовніше! Через несприятливі погодні умови, зокрема сильні пориви вітру, опади, а також низькі температури повітря та води у Чорному морі ми вимушені перенести старт пасажирських перевезень за маршрутами Миколаїв – Кінбурнська коса та Очаків – Кінбурнська коса.

Зазначимо, що «НІБУЛОН» уже потурбувався про безпечність та комфорт подорожей до українських Мальдівів. Зокрема всі високошвидкісні пасажирські судна компанії пройшли успішну перевірку контролюючими органами. Фахівці судноплавної компанії обладнали спеціальні сучасні причали, які відповідають усім вимогам щодо безпечної експлуатації. Також на кожному судні створено усі зручні сучасні умови для подорожі, у якій вас завжди супроводжуватиме професійний екіпаж.

Про початок перевезень та відкриття продажу квитків на вищевказані рейси буде обов’язково повідомлено додатково на сайті компанії та на офіційній сторінці у фейсбуці.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.