Увага! 25.10.2021 компанія завершує сезон пасажирських перевезень 2021

Друзі! 25.10.2021 компанія «НІБУЛОН» завершує прогулянкові рейси за маршрутом Миколаїв – Ковалівка – Миколаїв, а разом з цим завершуються й водні пасажирські перевезення у сезоні 2021.

Коронавірусна пандемія внесла вагомі корективи у наші життя, проте «НІБУЛОН» організував якісні, комфортні, а головне безпечні водні пасажирські перевезення для кожного. Дякуємо всім, хто скористався нашими послугами в цьому сезоні, ділився своїми враженнями та фото. Завдяки вам ми стаємо кращими. Разом із вами ми кожного рейсу робимо крок уперед до відродження водних пасажирських перевезень, українських річок – як транспортних артерій, а України – як морської держави.

З нетерпінням чекатимемо на вас наступного року! А щоб завжди бути в курсі подій, запрошуємо слідкувати за новинами на сайті та на офіційній сторінці у фейсбуці.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.