Увага! 24 серпня «НІБУЛОН» запустить «ракету» на рейси за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків

Увага! З нестримною швидкістю наближається важлива подія – День Незалежності України. А тому в цей святковий та вихідний день ми додатково запускаємо «ракету» на рейси до Кінбурнської коси.

Отже найближчого тижня ви можете скористатися послугами «НІБУЛОН Експрес», починаючи з 18 серпня (середа) по 24 серпня (вівторок, святковий день) включно.

Звертаємо вашу увагу, що пасажирське судно здійснюватиме рейси за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків за тим же розкладом, що й минулого тижня.

Квитки онлайн можна зручно придбати на сайті https://tickets.nibulon.com/

Ціни на подорожі можна знайти за посиланням https://nibulon.com/.../pasazhirski.../vartist-proizdu.html

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Приємних подорожей разом із «НІБУЛОНом»!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.