Увага! 17.10.2020 компанія завершує сезон пасажирських перевезень 2020

Друзі! 17.10.2020 компанія «НІБУЛОН» завершує прогулянкові рейси за маршрутом Миколаїв – Ковалівка – Миколаїв, а разом з цим завершуються  й водні пасажирські перевезення у сезоні 2020.

2020-ий виявився непростим роком, адже коронавірусна пандемія внесла свої вагомі корективи у наші життя. Але, незважаючи на це, «НІБУЛОН» організував якісні, комфортні, а головне безпечні водні пасажирські перевезення для кожного. Ми дякуємо всім, хто скористався нашими послугами в сезоні 2020 і особисто переконався у цьому.  Також вдячні за ваші враження, яскраві фото та відео, якими ви ділилися на сторінках соціальної мережі. 

З нетерпінням чекатимемо зустрічей з Вами уже наступного сезону!


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.