Увага! 10 серпня буде додатковий рейс на пасажирському судні за маршрутом Херсон – Гола Пристань

До уваги жителів та гостей Херсонщини! 10 серпня у рамках ХVI фестивалю «Український кавун – солодке диво» компанія «НІБУЛОН» організовує додатковий рейс на пасажирському судні  за маршрутом Херсон – Гола Пристань. Відправлення з Херсона о 09:30, а назад з Голої Пристані – о 13:00.

Окрім того, з 10:00 до 12:00 судно виконуватиме прогулянкові  рейси, тож усі охочі відвідувачі фестивалю зможуть з вітерцем проїхатися на крилатій ракеті та отримати купу незабутніх вражень. За детальною інформацією про тривалість прогулянки та її вартість звертатися безпосередньо до екіпажу судна.

Ми чекаємо на вас та бажаємо приємного відпочинку!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.