«НІБУЛОН» запускає прогулянковий рейс вихідного дня до с. Ковалівка

Уже цієї суботи (02.10.2021 р.) «НІБУЛОН» запускає прогулянковий рейс вихідного дня до с. Ковалівка, що на Миколаївщині, яке славиться розкішними краєвидами на всю Україну.

Високошвидкісне пасажирське судно здійснюватиме водні прогулянки по суботах та неділях.

Розклад руху пасажирського судна:

- відправлення з Миколаєва о 8:00 - прибуття до с. Ковалівка о 9:00;

- відправлення з с. Ковалівка о 16:00 - прибуття до Миколаєва о 17:00.

Тривалість руху судна в кожну сторону складає близько 1 год.

На Ковалівку з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»), де компанією облаштовано комфортну зупинку із необхідними зручностями. Місце посадки/висадки пасажирів у Ковалівці – на місцевому причалі.

Вартість квитка на водну прогулянку за маршрутом Миколаїв – Ковалівка – Миколаїв складає 285 грн з ПДВ.

Квиток на прогулянковий рейс можна буде зручно придбати на сайті компанії https://tickets.nibulon.com/ уже завтра.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Важливо! Лісова місцевість – це природне вичерпне багатство України зі своєю індивідуальною біосистемою, тому компанія «НІБУЛОН» закликає усіх відпочивальників бути обережними та обов’язково дотримуватися усіх норм і правил поведінки на природі.

Пам’ятайте, виконання навіть найелементарніших рекомендацій, які кожен з нас вчив ще в школі, допоможуть зберегти красу лісу для майбутніх поколінь. Зокрема, не розводити в лісі багать, не ламати гілок дерев, кущів та бережно ставитися до усіх живих організмів, не кидати сірників чи недопалків, завжди після відпочинку прибирати за собою та викинути сміття у спеціально призначеному для цього місці й ін.

До зустрічі на борту «НІБУЛОН Експрес» та приємних подорожей!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.