«НІБУЛОН» запускає новий прогулянковий рейс вихідного дня до Ковалівського лісу

27 вересня 2020 р. «НІБУЛОН» завершує пасажирські перевезення за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків, останні рейси у цьому сезоні відбудуться 26 вересня 2020 р. (субота). Проте перевезення продовжуються, адже уже з 3 жовтня 2020 р. компанія запускає новий прогулянковий рейс до с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області.

Ковалівка – населений пункт у Миколаївській області, що лежить на Південному Бузі та знаходиться усього за 50 км від Миколаєва. Візитною карткою села є відомий в Україні живописний Ковалівський ліс. Туристи з усієї країни приїжджають сюди, щоб відпочити та помилуватися справжнім дивом природи, а також розкішними краєвидами головної водної артерії півдня України.

Це місце вразило й нас! Зважаючи на значну кількість охочих, які на нашій сторінці у  фейсбуці написали про своє бажання відкрити для себе красу Ковалівського лісу, з 3 жовтня компанія «НІБУЛОН» запускає новий прогулянковий рейс вихідного дня за маршрутом Миколаїв – Ковалівка – Миколаїв.

Високошвидкісне пасажирське судно «НІБУЛОН Експрес» здійснюватиме водні прогулянки за новим маршрутом по суботах та неділях

Розклад руху пасажирського судна:

Пункт відправлення

Час відправлення

Пункт прибуття

Час прибуття

м. Миколаїв

8:00

с. Ковалівка

9:00

с. Ковалівка

16.00

м. Миколаїв

17.00

 Тривалість руху судна в кожну сторону складає близько 1год 

На Ковалівку з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть, як і завжди, з Каботажного молу  (за ССЗ «НІБУЛОН»), де компанією облаштовано комфортну зупинку з лавками та біотуалетами. Місце посадки/висадки пасажирів у Ковалівці на місцевому причалі.

Вартість квитка на водну прогулянку за маршрутом Миколаїв – Ковалівка – Миколаїв складає 228 грн з ПДВ.

Квиток на прогулянковий рейс за новим маршрутом уже найближчими днями можна буде зручно придбати на сайті компанії за адресою: https://tickets.nibulon.com/. Про цю можливість ми додатково повідомимо на корпоративному сайті компанії та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у фейсбуці. Нагадуємо, що для придбання квитків необхідно обов’язково зареєструватися/пройти авторизацію на сайті. Далі обрати маршрут, дату подорожі та кількість пасажирів. 

Купити квиток онлайн можна не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Повернути його можливо так само на сайті, але не пізніше ніж за 24 години до відправлення. В іншому разі кошти за невикористані квитки поверненню не підлягають. 

У разі скасування рейсу (наприклад, через погіршення погодних умов, за яких компанія не матиме змоги надавати послуги) кошти повертаються у повному розмірі або компанія переносить рейс на інший час або дату.

Реєстрація на судні відбувається не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення.

Також просимо звернути увагу на те, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов. Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у фейсбуці. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».

Зверніть увагу, що згідно з існуючими вимогами до перебування у громадському транспорті з собою обов’язково потрібно мати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно, а також документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83  чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Водна прогулянка до Ковалівки – це чудова можливість відкрити для себе нове місце для відпочинку та набратися сил на новий робочий тиждень на свіжому повітрі: комфортні пасажирські судна, прогулянка чарівним Південним Бугом, мандрівка живописним осіннім Ковалівським лісом, пікніки, збирання грибів, яскраві фото та багато іншого.  

Важливо! Лісова місцевість – це природне вичерпне багатство України зі своєю індивідуальною біосистемою, тому компанія «НІБУЛОН» закликає усіх відпочивальників бути обережними та обов’язково дотримуватися усіх норм і правил поведінки на природі.

Пам’ятайте, виконання навіть найелементарніших рекомендацій, які кожен з нас вчив ще в школі, допоможуть зберегти красу лісу для майбутніх поколінь. Зокрема, не розводити в лісі багать, не ламати гілок дерев, кущів та бережно ставитися до усіх живих організмів, не кидати сірників чи недопалків, завжди після відпочинку прибирати за собою та викинути сміття у спеціально призначеному для цього місці й ін. 

Приємних подорожей із «НІБУЛОНом» та гарного відпочинку!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.