«НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських перевезень водою 2019

Компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 27 квітня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.

Першими  скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН  Експрес» у цьому сезоні зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей. Так, з  27 квітня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань та з 30 квітня, відповідно, ­­­– Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв (Центральна набережна) – Миколаїв (Каботажний мол).

Рейси Південним Бугом виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. У вільний від рейсів час у зазначені дні тижня, а також щовівторка, щосереди та щочетверга пасажирське судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення прогулянкових рейсів «Панорама Миколаєва» та індивідуальних прогулянкових подорожей на високошвидкісному судні.

На Херсонщині пасажирське судно ходитиме щодня, окрім понеділка.

Орієнтовно з 25 червня 2019 р. (ми додатково уточнимо цю інформацію)  компанія «НІБУЛОН» відкриває і пасажирське водне сполучення між Миколаєвом, Очаковом і  Кінбурнською косою. На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу  (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові –  центральний міський пляж, де буде встановлено плавучий причал компанії довжиною близько 100 м.

Також просимо звернути увагу на те, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов.

Наша цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН», як і минулого сезону пасажирські перевезення є соціальним проектом, у який не закладено прибуток. Тож скористатися послугами комфортних високошвидкісних пасажирських суден зможе  переважна більшість українців.

*Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата (12 грн з ПДВ) за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці.

Квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua

Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.