Чудові новини для киян та гостей столиці!

Цього тижня високошвидкісні «НІБУЛОНівські» судна на підводних крилах приймають пасажирів для подорожей Дніпром.

Водні прогулянки здійснюватимуться з 21 до 24 вересня (вівторок – п’ятниця) тричі на день за наступним графіком:

13:00-15:00 – двогодинна подорож до Київського моря за маршрутом Київ – Вишгород – Київ. У дорозі на пасажирів чекає оглядова екскурсія з гідом та шлюзування судна.

О 16:00 та 16:45 – півгодинні прогулянки Дніпром із символічною назвою «Київські мости», що також включають оглядові екскурсії з професійним гідом.

Погляньте на осінній Київ під іншим кутом – Вам буде що згадати!

Наші «ракети» відправляються з Поштової площі – причал №6 біля Миколаївської церкви на воді. Квитки на рейси можна придбати на сайті туроператора:

https://kraina-ua.com/ru/tour/vodnaya-ekskursiya-po-kievu-na-rakete

Будь ласка, приходьте на посадку завчасно – за 15 хвилин до початку подорожі.

Заходи організовані спільно з Державним агентством з розвитку туризму в рамках вивчення попиту і можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів. За їх підсумками мають бути розроблені рекомендації щодо подальшої реалізації програми туристичних водних маршрутів Дніпром.

Сподіваємось, що у новому сезоні судноплавства відбудеться повноцінний запуск туристичних маршрутів із Києва та інших міст на Дніпрі, що неодмінно дасть поштовх до розвитку туристичної інфраструктури та водних пасажирських перевезень в Україні.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.