На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» розпочали зведення нового замовлення

Детальніше про будівництво нових замовлень.Перше несамохідне судно пр. В5000М (зам. 10050)Фахівці збірно-секційного цеху закінчують виготовляти останню носову секцію замовлення, і після її встановлення міцний корпус судна буде повністю готовий.Завершуються роботи й з фарбування усіх сухих відсіків несамохідного судна. Пофарбовано правий борт та днище. На судні уже змонтовано систему вимірювальних труб та систему осушення. Також його обладнано й швартовним пристроєм. Зокрема є усі кнехти для закріплення швартовних тросів, для фіксування напряму тросів у фальшборти вварено швартовні клюзи, змонтовано на судні й багатофункціональні бітенги. Встановлено леєрне огородження. Найближчим часом буде встановлено трубопроводи водяного пожежогасіння, кришки люкових закриттів, швартовний пристрій доукомплектується сучасними лебідками. У свою чергу планові роботи продовжують й фахівці малярно-ізоляційної дільниці. Друге несамохідне судно пр. В5000М (зам. 10051)На стапельному майданчику підприємства у робочому режимі суднобудівники здійснили закладку нового замовлення. Традиційно міцний корпус нового судна розпочали формувати з перших чотирьох секцій циліндричної його частини. Наразі замовлення укрупнюється першими бортовими секціями. В активній роботі збірно-секційний цех, де фахівці працюють над збиранням відразу дванадцяти секцій. Не відстає й дільниця металообробки, яка готує метал для виготовлення нових секцій семи блоків замовлення.Продовжують працювати й інші виробничі підрозділи, виготовляючи необхідні деталі та обладнання для насичення майбутнього судна.Разом із будівництвом нових суден верф також завантажена й обслуговувальними та ремонтними роботами. Наразі судноремонтники працюють над одинадцятьма замовленнями – це роботи різної складності зокрема на буксирах, плавучих кранах, земснарядах, несамохідних суднах різного класу та призначення.Компанія «НІБУЛОН» здійснила справжню революцію в українській логістиці, переорієнтувавши вантажопотоки з автошляхів на воду. І це результат колосальної роботи – понад десятирічний масштабний інвестиційний проєкт з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій. Компанія відродила вітчизняне суднобудування та створила найсучасніший в країні флот, напрацювавши значний досвід та ставши професіоналами у цій сфері.Тепер пропонуємо шлях успіху і вам. Уже зараз ви можете змінити свою логістику та створити власний флот або ж модернізувати його, а також провести якісний ремонт суден. Телефон для довідок: (0512) 67-57-54Електронна адреса: secretar-ssz@nibulon.com.ua

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме