Миколаївські школярі, учасники програми Access, знайомляться із «НІБУЛОНом»

Екскурсія розпочалася з суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», де гостям розповіли про реалізацію суднобудівної програми та реконструкцію підприємства. Показали збірно-секційний цех, металообробну дільницю, дільницю очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, пояснивши специфіку роботи  кожного виробничого підрозділу.
На перевантажувальному терміналі для перевалки зернових та олійних культур молоді показали пункт реєстрації транспорту, сучасний лабораторно-адміністративний корпус, де фахівці компанії продемонстрували  роботу потужного  імпортного обладнання,  за допомогою якого відбувається визначення показників якості й  наукові дослідження із зерном і продуктами його переробки. Побачили екскурсанти й  комп’ютеризований ваговий комплекс, ємності для зберігання зерна, а також вантажний причал підприємства.
Після закінчення екскурсії емоцій від побаченого не бракувало. Ділилися  враженнями, як діти, так і дорослі. Так, десятикласниця Аня зізнається: «Сьогодні у нас була дуже цікава зустріч із «НІБУЛОНом». Цікава тому, що ми побачили такі процеси й отримали такі знання, яких немає в жодному підручнику. Ми дізналися багато нового про наше місто. Особливо вражають показники експорту зерна та кількість країн з якими співпрацює «НІБУЛОН», серед них є країни, які знаходяться практично на всіх континентах світу. Аж не віриться, що у вас є такий потужний і великий флот – 75 суден. Дякуємо вам, що тепер ми маємо привід ще більше любити наше місто та гордитися ним!»
«Екскурсія на суднобудівну верф та перевантажувальний термінал для нас організовується уже вдруге. Ця зустріч для нас та наших вихованців є дуже корисною, тому що окрім навчання англійської мови  в рамках програми, діти мали унікальну можливість познайомитись із професіоналами своєї справи, фахівцями компанії, які проводили екскурсію. Вони почули багато цікавої інформації й замислилися про те, як бути корисними у цьому житті. Також екскурсія сприяє вихованню активності школярів та впливає на формування лідерських якостей. І врешті-решт ця зустріч допоможе їм з визначенням професійним, бо вони бачать, куди можна піти працювати, де гідні професії, зарплата, умови праці. Це  точно вплине на їхнє майбутнє. Усім екскурсія дуже сподобалася. Дійсно ви вражаєте різноманіттям діяльності, численними потужностями. Насправді прогресивна компанія. Якби таких підприємств було б більше – то Миколаїв процвітав! – запевняє Любов Варюхіна, заступник директора Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького, і на останок додає. – Хочемо подякувати Олексію Опанасовичу Вадатурському, генеральному директору «НІБУЛОНа», за допомогу Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького, адже співпрацюємо ми давно. Неодноразово за підтримки «НІБУЛОНа» відбувалося поповнення фондів бібліотеки новими книжковими виданнями, видавалися книжки, а такі екскурсії, як сьогоднішня, ще один напрям нашої успішної співпраці!»

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме