Людмила Кушнір: „Це приклад сучасного господарювання в Україні”

25 червня на перевантажувальному терміналі “НІБУЛОНа” побували студенти Полтавського державного педагогічного університету. Вибір саме на це підприємство випав не випадково, спеціалізація цих студентів – географія. І, звичайно ж, економічна географія. Тому гості подивившись підприємство, активно спілкувались зі спеціалістами, цікавились виробничими показниками. Термінал у відвідувачів зазвичай викликає захоплення, навіть подив. Не стали виключенням і полтавчани, із задоволенням ділились враженнями про побачене.     Волощенко Віктор, студент 3 курсу історичного факультету, спеціальність історія та географія: – Враження від побаченого на терміналі самі позитивні. Ще до поїздки в “НІБУЛОН” багато чув про компанію, а перед поїздкою спеціально читав, щоб дізнатись побільше. Побачивши цей комплекс, можу з упевненістю сказати, що навіть не очікував побачити такого рівня підприємство в Україні. Завідувач кафедри географії та краєзнавства Полтавського державного педагогічного університету Леонід Миколайович Булава: – Я до цього часу більше чув і знав про керівника “НІБУЛОНа” Олексія Опанасовича Вадатурського, тому з цікавістю чекав на відвідання його компанії. Тут, в Миколаєві, нам пощастило побачити один із підрозділів – перевантажувальний термінал. Вважаю, що це підприємство і за рівнем механізації, і за впровадженням нових технологій на 50 років випередило розвиток своєї галузі в Україні. Дуже вдячний Олексію Опанасовичу за надану можливість для наших студентів побачити сучасне високорозвинуте підприємство. Викладач кафедри економічної географії Полтавського державного педагогічного університету, доцент кафедри краєзнавства, кандидат географічних наук Людмила Миколаївна Кушнір: – Мені часто доводиться їздити різними регіонами нашої країни, разом зі студентами відвідувати промислові та сільськогосподарські підприємства. Тому впевнена, такого рівня розвитку виробництва як на терміналі, я ніде в Україні не зустрічала. Особливо хочу відзначити завершений цикл виробництва – це те нове і прогресивне, чого ще бракує нашим виробництвам. “НІБУЛОН” в цілому і перевантажувальний термінал зокрема, цікаві для наших студентів як приклад сучасного господарювання в Україні.      Візит студентів на термінал:

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме