Лабораторія, наче з фільмів про вчених: екскурсія «НІБУЛОНом» для школярів із Снігурівщини

Екскурсію розпочали з адміністративно-лабораторного комплексу. Традиційно працівники розповіли про процеси перевірки якості, очищення та сушіння зерна, а також наочно показали, як працюють кращі німецькі, американські, швейцарські та японські прилади для дослідження зразків культур.
– Ця будівля мені нагадує лабіринт. А лабораторія – прям як у фільмах про вчених, – ділиться спостереженнями восьмикласник Олег.
Із погодою не пощастило – увесь день лив дощ, проте організатори швидко знайшли рішення: замість пішої прогулянки територією – автобусна екскурсія, щоб гості все-таки змогли побачити усі потужності виробничих підприємств. Комплекс ємностей для зберігання зерна (загальна ємність  яких сягає  173 тис. тонн), робочі вежі, автоматизований ваговий комплекс, вантажний річковий флот. І серед цього індустріального пейзажу – квіткові клумби та водограї.
– На інших підприємствах таке практикують доволі рідко. Наше керівництво розуміє, що працівникам потрібні не лише добре облаштовані робочі місця, але і місця для відпочинку, – пояснює Сергій Філенко, заступник директора з адміністративно-господарської роботи перевантажувального термінала.
– Найбільше вразила інформація про те, скільки товару зберігає та експортує «НІБУЛОН». Один із його осередків знаходиться й у нашому селі (мове йде про філію «Снігурівська», що у с. Широке) – я й уявити не могла, що там щодня відбуваються такі масштабні процеси, – розповідає п’ятнадцятирічна Дарина.
Останньою локацією став осередок сучасного миколаївського кораблебудування – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». Школярам випала унікальна нагода на власні очі побачити флот компанії, зокрема й наш наймасштабніший проект – 140-метрове судно «NIBULON МАХ», на якому зараз активно йдуть будівельні роботи.
– Я ніколи не бачила такого обладнання, уперше в житті побачила судно, врешті-решт! До цього – лише на картинці. Сьогодні дізналась, що існують об’єкти, які будуються під водою і, виявляється, для цього ще й водолази потрібні! – емоційно розповідає викладач Широківської ЗОШ Світлана Борисівна.
Підприємства компанії «НІБУЛОН» є приводом для гордості не лише для Олексія Опанасовича – генерального директора – а й для усіх нас, українців. Такий підхід до роботи, організації, перевірки якості товару, гідно рекомендує Україну серед країн, у які ми його експортуємо, – підсумовує вісімнадцятирічний Василь, що вже вдруге відвідує «НІБУЛОН».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме