Компанія «НІБУЛОН» є ровесником незалежної України і цьогоріч святкує своє 30-річчя. Складні 30 років становлення для держави – нелегкі 30 років розвитку для підприємства, ідеї якого значно випереджали час. І хоча на початку історії компанії мені не раз говорили: «Неможливо!» Я завжди був певен, що неможливого не існує. І «НІБУЛОН» уже неодноразово це доводив. Ми рухали і продовжуємо рухати економіку України вгору, долаючи усі перешкоди на цьому шляху, та самотужки розвиваємо надважливі галузі й надаємо поштовх до цього іншим напрямам – судноплавство, суднобудування, логістика, металургійна промисловість, будівельна індустрія та багато ін.

Ми розбудували сучасний та цивілізований ринок зерна в Україні, створивши найпотужнішу розвинену мережу елеваторів та річкових перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одночасного зберігання зерна понад 2,25 млн тонн – найбільшу в країні. Компанія надає послуги європейського рівня безпосередньо агровиробникам 13 регіонів, у яких розташовані наші підприємства.

Ми успішно відроджуємо судноплавство на Дніпрі та Південному Бузі, повертаючи їм славу найбільших транспортних артерій країни. Наша унікальна логістична інфраструктура, яка на основі найкращого світового досвіду послідовно та системно розбудовувалась дванадцять років, сьогодні відома у всьому світі. Найсучасніший в Україні флот компанії налічує 81 судно різного класу та призначення. Ми все більше переорієнтовуємо свої вантажні потоки на воду, зменшуючи таким чином завантаженість автошляхів та значно поліпшуючи стан навколишнього середовища. За підсумками 2020/21 маркетингового року наша судноплавна компанія досягла рекордного показника, транспортувавши внутрішніми водними шляхами 4,3 млн тонн різноманітних вантажів.

Здавалося б, а що далі? А далі – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». Іще одна смілива та результативна програма компанії, але цього разу уже з відродження суднобудівної слави півдня та утвердження України як морської держави. І за 9 років роботи ми стали кращими й у суднобудуванні, зводимо рекордні судна та впевнено тримаємо курс на світовий ринок.

Ми створили усі потужності для забезпечення безперервної якісної та екосвідомої роботи усього ланцюга з постачання сільськогосподарської продукції у будь-який період року, для чого зазвичай потрібні спільні зусилля двох, а то і більше компаній. Наша продукція завжди високої якості. Нас підтримують західні партнери, нам довіряють у 75-ти країнах світу, нашим унікальним досвідом цікавиться міжнародна спільнота. Усе це робить нас відомими далеко за межами країни, а Україну серйозним гравцем на світовій арені, якому належить одна із ключових ролей у вирішенні глобальної проблеми подолання голоду.

Уже життя – це виклики, і чим більше ти хочеш зробити для своєї країни, тим складнішими вони стають. Чим більше ти хочеш віддати, тим більше сил маєш витратити. І я чітко засвоїв ці істини, а ще й те, що лише чіткий курс розвитку, чесні та відкриті принципи роботи, передові технології, працьовитість і наполегливість усього 7000-го колективу, любов до свого краю та своєї країни є тими складовими, які математично точно ведуть до успіху.

Стояти біля старту непросто, створювати щось з нуля важко, але я свідомо обрав цей шлях, адже саме так ми будуємо міцну економіку, самостійну Україну, так ми створюємо усі умови, щоб українці жили щасливо та у достатку. Саме так ми надихаємось та надихаємо інших на шлях розвитку, які уже наслідують наш приклад та провадять свою діяльність без усіх тих перешкод, які траплялися на нашій дорозі. «НІБУЛОН» продовжує йти вперед до кращого майбутнього, за яким стоять нові досягнення, рекорди та нові вектори розвитку.З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Прочитали: [112959]

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.