Договірна кампанія 2021/2022 МР

Шановні постачальники!

Відділ закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочинає укладати договори поставки зернових та олійних культур на 2021/2022 МР.

Якщо Ви плануєте укласти договір у м. Миколаїв (вул. Велика Морська, 63), будь ласка, зареєструйтесь на зручний для Вас час у розділі «Електронна черга».Уразівиникнення питань звертайтесь до відділу закупок за тел.: 0512-58-04-03.

Для укладання договору на філіях та елеваторах ТОВ СП «НІБУЛОН» слід звернутися до фахівців відділу закупок структурних підрозділів компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ СП «НІБУЛОН» закуповує сільськогосподарську продукцію лише у виробників та підприємств-посередників, які гарантують її придбання у товаровиробника.

Попередньо перед укладанням договору необхідно пройти перевірку службою економічної безпеки ТОВ СП «НІБУЛОН» таким суб’єктам господарювання:

 • посередники;
 • виробники, які не співпрацювали з ТОВ СП «НІБУЛОН» раніше або протягом останніх 2-х років;
 • фізичні особи-підприємці.


Контактна інформація для укладення договорів у м. Миколаїв (вул. Велика Морська, 63):

тел.: 0512-58-04-03.

електронна пошта: pyanenko@nibulon.com.ua.


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

1. Перелік документів для укладання договору поставки

2. Заява на укладання договору

3. Розписка про банкрутсво

4. Реквізити

5. Лист про перерахування коштів

6. Самодекларація ISCC

7. ЗРАЗОК Самодекларація ISCC

Шановні партнери!

З 10 червня 2019 року набуває чинності новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови».

Новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови» вводиться в дію 10 червня 2019 року. Одночасно скасовується стандарт ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови» (наказ ДП «УкрНДНЦ» № 133).

Стандарт є обов’язковим. Новим у стандарті є скорочення кількості класів зерна пшениці м’якої непродовольчої групи, підвищення та уточнення показників хлібопекарської якості – натури, вмісту домішок, фузаріозних зерен,ушкодженнязернаклопом-черепашкою, силиборошна, числа падіння, а також удосконалення методу визначення сажкових зерен, гармонізація з міжнародними стандартами ISO і європейськими EN посиланнями на чинні інструкції, регламенти, правила, і норми згідно з законодавствомУкраїни.

Із текстом документа можна ознайомитися за посиланням:

https://agropolit.com/news/10160-opublikovano-noviy-standart-na-pshenitsyu

або звертайтеся до інших офіційних джерел інформації.


До уваги постачальників!

ТОВ СП «НІБУЛОН» надаєпослуги з організації та супроводу перевезень сільськогосподарськоїпродукції та інших вантажів по території України швидко, якісно, безпечно та вчасно, з дотриманням усіх вимог чинного законодавства.

Переваги співпраці з ТОВ СП «НІБУЛОН»:

1. Наявність сучасного автопарку, що нараховує 100 автомобілів марок MAN, Mercedes, DAF, Scania, Volvo з габаритами: висота – від 3,65 до 4 метрів, об’єм – 55 м3, довжина – до 13 метрів. Усі автомобілівідповідаютьстандартамЄВРО-3таЄВРО-5,обладнанісистемоюGPSконтролю,щодозволяєпрослідкуватидотриманнямаршрутудоставки,зупинок,атакожвстановленоготермінувантажоперевезення.

2. Ефективна логістична система. Спеціалісти нашої компанії допоможуть замовнику вибрати оптимальні маршрути, місця поставки та терміни доставки, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта.

3. Безпека схоронності вантажу при перевезенні та надання повного комплекту документів за надані послуги. Розрахунок тільки в безготівковій формі з врахуванням ПДВ.

4. Наявність власних елеваторів і перевантажувальних терміналів, де автотранспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» обслуговується позачергово, що надає можливість скоротити терміни поставки (перевезення) зернових та олійних культур іскоротитиперіодзбиральноїкампанії,зменшившиприцьомувтративрожаютаякостізерна.

5. Прозора система ціноутворення та конкурентна вартість послуг. ТОВ СП «НІБУЛОН» використовує лише власний транспорт, що виключає вартість посередницьких послуг.

6. Перевезення на умовах FCAта CPT.

ТОВ СП «НІБУЛОН» перевозить такі типи вантажів:

-зернові, олійні, технічні культури та продукти їхньої переробки;

- вантаж на піддонах та в біг-бегах;

- інший вантаж (плити, будматеріали, металоконструкції, негабаритні вантажі, сільськогосподарська техніка та причіпний інвентар);

- негабаритний вантаж шириною до 3,75 м та висотою до 4,50 м.

Контактна інформація:

тел.: (050) 493 06 13

e-mail: ct@nibulon.com.ua


ЕБРР организовывает синдицированное финансирование в объеме $130 миллионов для компании Нибулон

Проект профинансирует потребности компании в оборотном капитале и будет способствовать деятельности по хранению и транспортировке зерновыхв масштабах Украины.

--------------------

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) организовал новый синдицированный кредит в размере до 130 млн. долларов для группы компаний «Нибулон», одной из крупнейших украинских зерноторговых компаний, на текущий сезон сборки урожаяимаркетинговыйгод.Этоткредитзаменитпредыдущийсиндикатразмером125млн.долларов,которыйбылподписанв2012годуисрокдействиякоторогоистеквиюне2014года.

Новый пакет финансирования будет состоять из кредита A на сумму до $30 млн., который будет предоставлен ЕБРР, и кредита B на сумму до $100 млн., который будет предоставлен коммерческими банками на условиях синдиката. Ряд банков, включая ING и ABNAmro,ужеподтвердилисвоеучастиевсиндикате,чтодемонстрируетпродолжающуюсяподдержкуукраинскомуагросекторусосторонымеждународныхфинансирующихорганизаций.

Кредит поддержит долгосрочного клиента ЕБРР путем финансирования потребностей в оборотном капитале для закупки, первичной обработки и хранения сельскохозяйственной продукции в текущих условиях снизившейся доступности внешнего финансирования.

ЕБРР – крупнейший финансовый инвестор в Украине. По состоянию на конециюля 2014 года Банк выделил Украине свыше 9,2 млрд. евро (12,3 млрд. дол. США) в рамках 329 проектов.


До уваги постачальників та перевізників!

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один із вітчизняних лідерів з вирощування сільськогосподарської продукції та експорту зернових та олійних культур із України.

Відмінними рисами нашого товариства, що є пріоритетом перед іншими учасниками ринку зерна, є якість сільськогосподарської продукції та високий рівень організації логістичних операцій.

Відповідно доЗакону України «Про безпечність та якість харчових продуктів»наперевантажувальномутерміналіТОВСП«НІБУЛОН»дієсистемауправліннябезпечністюхарчовихпродуктів(НАССР),якавідповідаєвимогамміжнародногостандартуISО22000:2005«Системиуправліннябезпечністюхарчовихпродуктів.Вимогидобудь-якихорганізаційхарчовоголанцюга»(«Foodsafetymanagementsystems.Requirementsforanyorganizationsinthefoodchain»).

Відповідно до вимог системиНАССР сертифіковано всі ланки поводження із зерном:

- надходження зерна автомобільним, залізничним та водним транспортом;

- відбір проб та визначення якості зерна;

- проведення доробки зерна (у разі необхідності очищення, сушіння);

- зберігання зерна;

- відвантаження зерна на водний чи автомобільний транспорт.

Ще раз хочемо нагадати, що ми суворо дотримуємось принципів та правил системиНАССР й від постачальників і перевізників сільськогосподарської продукції також вимагаємо дотримання цих вимог, а саме:

- автотранспортні засоби повинні бути технічно справними,не допускається протікання паливо-мастильних матеріалів або інших речовин;

- не допускається потрапляння сторонніх предметів у зерно з вини постачальника або перевізника, також забороняється залишати сторонні предмети на території підприємства;

- забороняється неповне закриття тентом зерна.

У разі виявлення протікання паливо-мастильних матеріалів або інших речовинпропуск транспортних засобів на територію підприємства призупиняється до усунення несправностей. Якщотака ситуація трапилась уже на території підприємства, терміновозвернітьсядоохорони,яканадастьпіддонидлязборуречовинтапокажемісце,девизможетеусунутивищезазначенінедолікиуроботітранспортнихзасобів.


Шановні постачальники!

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України згідно з розпорядженням від 10.03.2017 № 166-Р та № 169-Р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» скасовано:

- Наказ Міністерства хлібопродуктів СРСР від 28.01.1986 № 23 «Про затвердження норм природного убутку зерна, продуктів його переробки, насіння трав, кормів трав’яних, штучно висушених, та насіння олійних культур при зберіганніна підприємствахсистемиМіністерствахлібопродуктівСРСР»;

- Наказ Міністерства хлібопродуктів СРСР від 22 лютого 1988 № 50 «Про затвердження форм первинної облікової документації та коротких вказівок щодо їх застосування і заповнення хлібоприймальними та зернопереробними підприємствами системиМіністерствахлібопродуктівСРСР»;

- Інструкцію від 13.10.2008 № 661 «Про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах».

У зв’язку із вказаними вище змінами в законодавстві, зернові склади ТОВ СП «НІБУЛОН» у своїй діяльності надалі керуються Інструкція про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки у ТОВ СП «НІБУЛОН», затвердженою відповідним наказом Генерального директора.Лідери агроринку – найбільший вітчизняний виробник та експортер сільськогосподарської продукції ТОВ СП «НІБУЛОН» й експерт в галузі фінансування агрокомпаній ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – започаткувалиспільнупартнерськупрограмузкредитуванняклієнтів-агровиробниківпідзаставузернових,щозберігаютьсянасертифікованомузерновомускладі.Данийпродуктєунікальнимнаринкутадозволитьйогокористувачам,зодногобоку,максимальнооперативноотриматикоштинапоповненняобіговогокапіталу,зіншого–забезпечитиякіснезберіганнясвоєїпродукціїнасучаснихелеваторах.

Очікуючи сезонне зростання цін на зернові, отримайте кредит на вигідних умовах:

Мінімальний пакет документів:

 • Спрощена схема прийняття рішення по кредиту;
 • Можливість заміни застави під час терміну дії кредитного договору;
 • Можливість продажу застави під час терміну дії кредитного договору та спрощення процедури передачі права власності на зернові та їх поставки з використанням подвійних складських свідоцтв;
 • Бездоганна репутація зернових складів ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечить підтримку якості і кількості зернових, що зберігається.

Параметри кредиту:

 • Кредит надається у формі відновлювальної/ не відновлювальної кредитної лінії для поповнення обігових коштів;
 • Розмір кредиту до 80% від ринкової вартості (з ПДВ) зернових, що оформлюються в забезпечення;
 • Строк кредиту – на 10 робочих днів менший, ніж строк зберігання зернових, зазначений в договорі, та не пізніше 31 травня року, наступного за роком урожаю;
 • Зернові культури, що приймаються в якості забезпечення – пшениця 2,3,6 класу, соняшник (насіння), рапс, ячмінь, кукурудза, соя;
 • Зберігання зернових на сертифікованому зерновому складі ТОВ СП «НІБУЛОН» повинно бути підтверджене подвійними складськими свідоцтвами, оформленими відповідно до вимог чинного законодавства.

Схема співпраці Клієнт – ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ» – ТОВ СП «НІБУЛОН»:

Кредит під заставу зернових, що зберігається на сертифікованому складі, – надійний інструмент розвитку Вашого бізнесу.

Тепер Ви приймаєте рішення про вигідний продаж продукції, ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечує надійне її зберігання, а ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» фінансує потреби Вашого господарства.

Детальну інформацію про продукт та контакти менеджерів Банку Ви можете отримати на сайті Банку за адресою www.credit-agricole.com.ua.


Увага!

З 01 квітня приймання соняшнику на перевантажувальному терміналі (м. Миколаїв) та філіях «Новоодеська», «Козацька», «Кам'янка-Дніпровська», АК «Врадіївський» і ТОВ «Колосівськийелеватор»здійснюєтьсявідсільськогосподарськихвиробниківівідпершихпосередників.

Для перших посередників оплата за поставлений соняшник здійснюється тільки після надання первинних документів від товаровиробника та тристороннього акту прийому-передачі.

Зразок акту приймання-передачі


Шановні постачальники!

Нагадуємо, що основним документом для оформлення перевезень вантажів є товарно-транспортна накладна (ТТН). Наказом Міністерства інфраструктури України від 03.06.2019 № 413 (набрав чинності з 12.07.2019) «Про затвердженняЗміндоправилперевезеннявантажівавтомобільнимтранспортомвУкраїні»затвердженановаформаТТН(Додаток7доПравилперевезеньвантажівавтомобільнимтранспортомвУкраїні).

Прохання використовувати вказану форму ТТН, у чотирьох екземплярах, згідно з п. 2.2 Договору поставки з ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бланк нової форми ТТН та заповнений зразок нової форми ТТНдодаються.


ЛИСТ МВФ, СВІТОВОГО БАНКУ ТА ЄБРР ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ АЗАРОВА М. Я.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк (СБ) просять уряд України ще раз проаналізувати можливі негативні наслідки в результаті ухвалення законопроекту № 8053 «ПровнесеннязміндоЗаконуУкраїни«ПродержавнупідтримкусільськогогосподарстваУкраїни».

Про це йдеться в листі представництв ЄБРР, МВФ і СБ в Україні від 23 лютого 2011 р. на адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова (повний текст Листа).

«Ми вважаємо, що цей законопроект, у разі його прийняття, створить державну монополію на експорт зерна і призведе до фактичного усунення приватних зернотрейдерів з ринку», – говориться в листі.

Представники міжнародних фінансових організацій зазначають, що цей законопроект «посилає негативний сигнал» інвесторам, які розглядають можливість довгострокових інвестицій у виробництво і переробку зернових.

У листі зазначається, що «довіра до українського інвестиційного клімату помітно зменшується», іноземні зернотрейдери вже припиняють роботу в Україні, а деякі з них розглядають можливість повного виходу з України.

«Україна сьогодні має унікальну можливість стати одним з основних постачальників продовольства у світі, але для цього зернового сектора необхідний приток значних обсягів довгострокового приватного капіталу»,–повідомляєтьсявлисті.

Проти ухвалення законопроекту № 8053 вже виступили Українська зернова асоціація (УЗА), Українська аграрна конфедерація (УАК), а також Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами (GAFTA). Головне науково-експертнеуправлінняВерховноїРадирекомендувалопарламентувідхилитиданийзаконопроект.

«Прийняття даного документа відкине АПК України на 20 років назад і фактично знищить цивілізований ринок зернових, - заявив президент УЗА Володимир Клименко. - Законопроект суперечить усім нормам вітчизняногоісвітовогоправа,руйнуєринковівідносинивдержаві,спричиняєвідтікінвестиційваграрнийсекторіекономікуУкраїни,спотворюєпокинаявнийпозитивнийіміджУкраїниякаграрноїдержави,позбавляєУкраїнудовіризбокусвітовоїспільнотиіпровокуєзапровадженнясанкціїзїїбоку».

За словами президента Міжнародної асоціації торгівлі зерном та кормами (GAFTA) Олексія Гаврилова, прийняття даного законопроекту «призведе до серйозного недоінвестування агропромислового комплексу України.Мовайденелишепрозерновийкомплекс,алейпровсійогопохідні–м`ясо,молоко,тощо.СкладноуявититакудержавнуквазімонополіюунашчасдесьуЄвропі.Цемодельрегулювання,якабільшвластивадля недемократичних режимів,дедержаванамагаєтьсяконтролювативсе–інавході,інавиході».

Як повідомляла раніше Американська торгова палата в Україні, ухвалення змін до Закону «Про державну підтримку сільського господарства України», запропонованих законопроектом № 8053, може призвести доекономічноїізоляціїУкраїни.


Миколаївська митниця незаконно затримує митне оформлення вантажних та експортних операцій ТОВ СП «НІБУЛОН» (обов`язкове до прочитання!)


Увага!

Шановні постачальники, переконливе прохання, відрядження листи водіїв, які здають с/г продукцію на Термінал ТОВ СП "НІБУЛОН", залишати на 2 КП Терміналу.


Увага!

При прийманні фумігованими вантажу терміналом ТОВ СП «НІБУЛОН» обов`язковою умовою є наявність фумігаційний сертифікат, що містить інформацію про час закладки фуміганту, періоді експозиції та дегазації.

Сертифікат повинен бути виданий організацією, яка має ліцензію на проведення цих робіт.

Категорично забороняється здавати фумігованими зерно до закінчення терміну дегазації. До порушників будуть застосовані санкції, згідно з чинним законодавством України.


До уваги постачальників і перевізників!

У зв`язку з тим, що в місці відстою автотранспорту по вул. Індустріальній на КПП-2 співробітниками МВС України в Миколаївській області розміщений пост, повідомляємо Вас про необхідність надавати при перевірцінаступнідокументи:

- ТТН;

- Документ, що засвідчує особу;

- Документи на транспортний засіб;

- Ліцензію на право здійснення вантажних перевезень.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ керівників підприємств та осіб підприємницької діяльності, які надають послуги ТОВ СП "НІБУЛОН" щодо ПЕРЕВЕЗЕННЯ зернових вантажів!

Враховуючи розташування терміналу в природоохоронній зоні з режимом обмеженої господарської діяльності та керуючись ст. 89, 100 Водного Кодексу, просимо Вас вжити негайне заходів щодо недопущення витоків нафтопродуктівзавтотранспорту,якіпотрапляютьнатериторіютерміналу:привестиуналежнийтехнічнийстанавтотранспорт,аувипадкунеможливостінегайноцездійснити-підготуватипіддонидлязборунафтопродуктів,яківитікають.Вищезазначенівитокинафтопродуктівнетількизавдаютьсуттєвоїшкодидовкіллю,айпідвищуютьризикзабрудненнясільськогосподарськоїсировини.

Адміністрація ТОВ СП "НІБУЛОН".


Шановні постачальники!

Адміністрація ТОВ СП «НІБУЛОН» доводить до вашого відома, що водіями-перевізниками сільськогосподарської продукції постійно допускаються грубі порушення правил поведінки на території ЗМК і терміналу.

У зв`язку з цим переконливо просимо Вас довести до відома водіїв, що на території ЗМК і терміналу категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- Курити в неналежному місці;

- Справляти природні потреби в недозволеному місці;

- Провозити пасажирів в кабіні автомобіля;

- Залишати автотранспортний засіб без нагляду;

- Знаходитися на території в нетверезому стані.

Водії, які допустили такі порушення, більше не будуть допускатися на територію ЗМК і терміналу.


21.07.2008

Розпорядження про заборону ввезення зернових, технічних культур та деревини без супроводу карантинного сертифікату


21.07.2008
Прочитали: [148798]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.