Нагадуємо, що основним документом для оформлення перевезень вантажів є товарно-транспортна накладна (ТТН).

Наказом Міністерства інфраструктури України від 03.06.2019 № 413 «Про затвердження Змін до правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні» затверджено нову форму ТТН (Додаток 7 до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні).

Прохання використовувати вказані форми ТТН у чотирьох примірниках згідно з п. 2.2 Договору поставки, укладеного з ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бланк нової форми ТТН та зразок його заповнення, які розроблені ТОВ СП "НІБУЛОН" для використанння при поставках с/г продукції на   Перевантажувальний  термінал  та  елеватори, розміщено за активним посиланням.

Бланк нової форми ТТН, затверджений Міністерством інфраструктури України, та зразок його заповнення розміщено за активним посиланням.

Прочитали: [38561]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.