Уже декілька років поспіль суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» доводить, що суднобудування в Україні було, є і буде, стаючи місцем проведення наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних виставок у галузі суднобудування та водного транспорту.

Участь у заходах беруть компанії морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійнотехнічні навчальні заклади.

Виставку зазвичай відвідують більше 3000 відвідувачів, серед яких провідні фахівці галузі з різних країн, посли країн ЄС, представники міжнародних фінансових установ, потенційні інвестори, науковці та ін. Проте у 2019 році побувати на тематичних заходах зібралася рекордна кількість гостей – близько 10 000.


Прочитали: [2797]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.