На сьогодні на ССЗ «НІБУЛОН» працює понад 700 кваліфікованих робітників, які мають досвід праці на провідних суднобудівних підприємствах світу.


На території заводу діє ліцензований навчальний центр, який займається професійно-технічним навчанням, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації з видачею документів державного зразка за такими основними суднобудівними спеціальностями:

– складальник-добудовник судновий;

– складальник корпусів металевих суден;

– фрезерувальник;

– токар;

– слюсар із складання металевих конструкцій;

– слюсар-монтажник судновий;

– слюсар-ремонтник судновий;

– слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування;

– газорізальник;

– електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;

 – електрогазозварник;

– трубопровідник судновий;

– трубозгинальник судновий;

– стропальник.

У навчальному центрі робітники безкоштовно та без відриву від виробництва за індивідуальною та груповою формами навчання підвищують свій кваліфікаційний рівень, при цьому обов’язково проходять навчання з питань охорони праці.

Працівники згідно з індивідуальним планом проходять спочатку теоретичне, а потім професійнопрактичне навчання із закріпленими за ними висококваліфікованими інструкторами – фахівцями компанії «НІБУЛОН».

На сьогодні вже 340 працівників компанії підвищили свою кваліфікацію, пройшли перепідготовку та отримали документи державного зразка.

У 2019 році навчальний центр успішно пройшов державну атестацію навчальних закладів різних типів і форм власності, чим підтвердив високий рівень кваліфікації.

Контактна інформація навчального центру:
E-mail: mykhailychenko@nibulon.com.ua
т./факс: (0512) 67 52 58

Прочитали: [925]

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН