На сьогодні на ССЗ «НІБУЛОН» працює більше 700 кваліфікованих робітників, які мають досвід праці на провідних суднобудівних підприємствах світу.

На території заводу діє ліцензований навчальний центр, який займається професійно-технічним навчанням, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації з видачею документів державного зразка за такими основними суднобудівними спеціальностями:

– складальник-добудовник судновий;

– складальник корпусів металевих суден;

– фрезерувальник;

– токар;

– слюсар-монтажник судновий;

– слюсар-ремонтник судновий;

– електрозварник на автоматичних

та напівавтоматичних машинах;

– електрогазозварник;

– газорізальник;

– cлюсар із складання металевих конструкцій;

– згинальник судновий;

– слюсар з ремонту сільськогосподарських машин;

– слюсар з експлуатації та ремонту

газового електроустаткування;

– трубопровідник судновий;

– трубозгинальник судновий;

– стропальник;

– машиніст крана (кранівник).

У навчальному центрі робітники безкоштовно та без відриву від виробництва за індивідуальною та груповою формами навчання підвищують свій кваліфікаційний рівень, при цьому обов’язково проходять навчання з питань охорони праці.

Працівники згідно з індивідуальним планом проходять спочатку теоретичне, а потім професійнопрактичне навчання із закріпленими за ними висококваліфікованими інструкторами – фахівцями компанії «НІБУЛОН».

На сьогодні вже більше 700 працівників підвищили свою кваліфікацію, пройшли перепідготовку та отримали документи державного зразка.

У 2019 році навчальний центр успішно пройшов державну атестацію навчальних закладів різних типів і форм власності, чим підтвердив високий рівень кваліфікації.

Контактна інформація навчального центру:
E-mail: mykhailychenko@nibulon.com.ua
т./факс: (0512) 67 52 58

Прочитали: [4692]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.