На сьогодні на ССЗ «НІБУЛОН» працює майже 800 кваліфікованих робітників, які мають досвід праці на провідних суднобудівних підприємствах світу.

На території заводу діє ліцензований навчальний центр, який займається професійно-технічним навчанням, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації з видачею документів державного зразка за такими основними суднобудівними спеціальностями: 

– складальник-добудовник судновий; 

– складальник корпусів металевих суден; 

– фрезерувальник; 

– токар; 

– слюсар-монтажник судновий; 

– слюсар-ремонтник судновий; 

– електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; 

– електрогазозварник; 

– електрогазозварник судновий; 

– газорізальник; 

– cлюсар із складання металевих конструкцій; 

– згинальник судновий; 

– слюсар з ремонту сільськогосподарських машин; 

– трубопровідник судновий; 

– трубозгинальник судновий; 

– стропальник.

У навчальному центрі робітники безкоштовно та без відриву від виробництва за індивідуальною та груповою формами навчання підвищують свій кваліфікаційний рівень, при цьому обов’язково проходять навчання з питань охорони праці. 

Працівники згідно з індивідуальним планом проходять спочатку теоретичне, а потім професійнопрактичне навчання із закріпленими за ними висококваліфікованими інструкторами – фахівцями компанії «НІБУЛОН». 

На сьогодні вже більше 400 працівників підвищили свою кваліфікацію, пройшли перепідготовку та отримали документи державного зразка.

У 2019 році навчальний центр успішно пройшов державну атестацію навчальних закладів різних типів і форм власності, чим підтвердив високий рівень кваліфікації.

Контактна інформація навчального центру:
E-mail: mykhailychenko@nibulon.com.ua
т./факс: (0512) 67 52 58

Прочитали: [2361]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.