Компанія «НІБУЛОН» та її генеральний директор Олексій Вадатурський протягом багатьох років стають лауреатами Національного морського рейтингу України. За значні досягнення керівника тричі визнавали «Людиною року на водному транспорті». Також у 2021 році «НІБУЛОН» уже водинадцяте (!) з 2009 року посів перше місце в номінації «Відновлення флоту». Загалом це вже 24 нагорода компанії у Національному морському рейтингу.

«НІБУЛОН» одержував перемогу в Національному морському рейтингу України й у таких номінаціях: «Золотий причал», «Абсолютний ріст», «Досягнення року», «Темпи росту» та ін.

Окрім того, у вересні 2021 року компанія «НІБУЛОН» знову здобула перше місце серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

З кожним роком підприємство виходить на нові позиції на вітчизняному та міжнародному ринках малого й середньотоннажного суднобудування та судноремонту і продовжує утверджувати Україну як морську державу.


Прочитали: [3487]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.