У квітні 2020 року, за підсумками «Національного морського рейтингу України 2019», Олексій Вадатурський, Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» уже втретє посів перше місце в номінації «Людина року на водному транспорті 2019». Це вже 22 нагорода компанії «НІБУЛОН» у Національному морському рейтингу. Також у 2020 році «НІБУЛОН» уже десятий раз (!) з 2009 року посів перше місце в номінації «Відновлення флоту». 

Протягом десяти років «НІБУЛОН» також одержував перемогу в Національному морському рейтингу України у таких номінаціях: чотири рази «Золотий причал», двічі «Абсолютний рiст», а також «Досягнення року» і «Темпи росту». 

Окрім того, в травні 2019 року компанія «НІБУЛОН» здобула перше місце серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром». 

Успіх «НІБУЛОНа» неодноразово визнаний як українськими, так і міжнародними експертами, які сходяться в тому, що це унікальний випадок, коли аграрна компанія майже самотужки відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні.

 

 


Прочитали: [1022]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН