У квітні 2020 року, за підсумками «Національного морського рейтингу України 2019», Олексій Вадатурський, Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» уже втретє посів перше місце в номінації «Людина року на водному транспорті 2019». Це вже 22 нагорода компанії «НІБУЛОН» у Національному морському рейтингу. Також у 2020 році «НІБУЛОН» уже десятий раз (!) з 2009 року посів перше місце в номінації «Відновлення флоту». 

Протягом десяти років «НІБУЛОН» також одержував перемогу в Національному морському рейтингу України у таких номінаціях: чотири рази «Золотий причал», двічі «Абсолютний рiст», а також «Досягнення року» і «Темпи росту». 

Окрім того, у 2020 році  компанія «НІБУЛОН» уже втретє  здобула перше місце серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром». 

Успіх «НІБУЛОНа» неодноразово визнаний як українськими, так і міжнародними експертами, які сходяться в тому, що це унікальний випадок, коли аграрна компанія майже самотужки відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні.

 

 


Прочитали: [1561]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.