У квітні 2019 року, за підсумками «Національного морського рейтингу України 2018», Олексій Вадатурський, Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» уже вдруге посів перше місце в номінації «Людина року на водному транспорті 2018». Це вже 21 нагорода компанії «НІБУЛОН» у Національному морському рейтингу. Також цього року «НІБУЛОН» вже девятий раз (!) з 2009 року посів перше місце в номінації «Відновлення флоту».

Протягом дев’яти років «НІБУЛОН» також одержував перемогу в Національному морському рейтингу України у таких номінаціях: чотири рази «Золотий причал», двічі «Абсолютний рiст», а також «Досягнення року» і «Темпи росту».

Окрім того, в травні 2019 року компанія «НІБУЛОН» здобула перше місце серед суднобудівних верфей країни за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Успіх «НІБУЛОНа» неодноразово визнаний як українськими, так і міжнародними експертами, які сходяться в тому, що це унікальний випадок, коли аграрна компанія майже самотужки відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні.

 

 

Прочитали: [711]

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН