Життя цікаве, коли в ньому є виклики. До таких викликів я і моя команда завжди готові, адже вони стають важливим джерелом натхнення, додають сил працювати і творити та впевненості у щасливому майбутньому України.

Усе моє життя – це доказ того, що людина може досягнути будь-чого і здолати будь-які перешкоди, якщо є бажання, сила волі, жага до знань, працьовитість. Я на власному прикладі доводжу, що український аграрій може не лише розвивати сільське господарство, а й успішно відроджувати українське судноплавство і суднобудування. Це мій внесок у розбудову країни.

Сьогодні весь світ дивиться на Україну як країну, яка відіграє одну з ключових ролей у вирішенні проблеми подолання голоду у світі і має всі можливості для росту аграрного виробництва. За умови використання сучасної сільськогосподарської техніки, системи зрошування, застосування технології вирощування, зберігання і транспортування продукції ця ціль є цілком досяжною. Потенціал нашої країни сьогодні при створенні сприятливого інвестиційного клімату і залученні інвестицій – збільшення обсягів виробництва до 100 –150 млн тонн за рік. Це якраз той потенціал, якого сьогодні потребує світ.

Місія нашої компанії – подолати голод у світі, створюючи прозорий та цивілізований ринок зерна в Україні, підвищуючи якість вирощеної продукції та наближаючи українських аграріїв до кінцевих споживачів товару. Ми розбудовуємо дружню до навколишнього середовища логістичну систему шляхом відродження вантажного судноплавства на внутрішніх водних шляхах України і таким чином стимулюємо відродження та розвиток національного суднобудування.

Наші цілі амбітні, але ми їх досягаємо крок за кроком. Ми вже створили найпотужнішу в Україні сучасну логістичну інфраструктуру, яка включає: розвинену мережу елеваторів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом зберігання зерна понад 2,25 млн тонн та найсучасніший флот, який налічує вже 85 одиниць. Нам вдалося змінити логістичну карту країни і переорієнтувати свої вантажопотоки на річки.

Із гордістю можу сказати, що «НІБУЛОН» вибрав ефективну модель розвитку, адже у нас уже є компанії-послідовники, які теж перебудовують свої логістичні системи за нашим прикладом. Робота нашої компанії є уособленням гарного іміджу нашої країни у світі й позитивним меседжем для нашого колективу і всього українського суспільства. За допомогою наших спільних зусиль Україна стане морською державою та допоможе забезпечити світову продовольчу безпеку.


З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

 Олексій Вадатурський

 

Прочитали: [101451]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.