Січень - ТОВ СП "НІБУЛОН"нагороджено відзнакою "Надійний партнер МОІППО" за вагомий внесок у реалізацію заходів партнерської співпраці.

Лютий – Філію «Козацька» визнано переможцем рейтингу «Дніпровська перлина» у номінації «Кращий роботодавець року».

Травень – за підсумками 14-го «Національного морського рейтингу України» ТОВ СП «НІБУЛОН» переміг у номінації «Новий термінал».

Травень – за підсумками 14-го «Національного морського рейтингу України» ТОВ СП «НІБУЛОН» переміг у номінації «Відновлення флоту».

Червень – ТОВ СП «НІБУЛОН» у переможній трійці Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» в номінації «Благодійність великого бізнесу».

Вересень – перше місце компанії серед суднобудівних підприємств країни у 2020 році за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

Вересень – Олексія Вадатурського, генерального директора компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», визнано Почесним громадянином та вручено відзнаку за вагомий особистий внесок у розвиток міста Миколаєва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, зміцнення потенціалу агропромислового комплексу, видатні заслуги у сфері соціально-економічного розвитку міста Миколаєва та благодійної діяльності, внесок у розвиток інфраструктури внутрішніх водних шляхів і відродження суднобудування, системний розвиток річкових перевезень і активне будівництво флоту річкових перевезень, залучення інвестицій в економіку міста та України в цілому.

Листопад – за результатами роботи у 2020/21 МР ТОВ СП «НІБУЛОН» у трійці лідерів «Національного морського рейтингу України» у номінації «Зерновий термінал року».

Грудень – ТОВ СП « НІБУЛОН» визнано переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020 » у номінації «Сумлінний платник податків у галузі аграрного сектору – рослинництво».

Грудень – за реальний та важливий внесок компанії «НІБУЛОН» у розвиток внутрішнього водного транспорту та судноплавства України заступника генерального директора по взаємодії з органами влади Михайла Різака відзначено нагородою IV Всеукраїнської GR-премії 2021 у номінації «Найкраще галузеве рішення».

Грудень – за лідерство в період кризи, підтримку економіки та населення України, а також виняткову стійкість під час спалаху COVID-19 ТОВ СП «НІБУЛОН» нагорожено почесною грамотою Американської торговельної палати в Україні.

Грудень – компанія «НІБУЛОН» отримала нагороду «За вклад у розвиток інфраструктури України» від логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації.
Прочитали: [2932]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.