Січень - генерального директора компанії "НІБУЛОН" Олексія Вадатурського відзначено Подякою Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Березень – ТОВ СП «НІБУЛОН» визнано кращим благодійником 2017 року в номінації «Благодійність в соціальній сфері» та нагороджено унікальною бурштиновою статуеткою «Янгол добра».

Березень – за підсумками «Національного морського рейтингу України 2017» Олексій Вадатурський, Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН», у номінації «Людина року на водному транспорті 2017» посів з великим відривом перше місце.

Травень – ЄБРР визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.

Вересень – «НІБУЛОН» визнано переможцем регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».

Прочитали: [3860]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.