Квітень – за результатами Національного морського рейтингу України Олексій Вадатурський став лауреатом в номінації «Людина року 2016», а компанія «НЫБУЛОН» була відзначена в номінаціях «Відновлення флоту 2016» та «Досягнення року 2016».

Червень – «НІБУЛОН» визнано переможцем рейтингу репутації та фінансової надійності журналу Landlord.

1 серпня – Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Гійом Шойрер відзначив від імені Посольства Героя України Олексія Вадатурського нагородою на честь Вільгельма телля за великий внесок у розбудову України, а також у зміцнення відносин між Україною і Швейцарією.

Прочитали: [4428]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.