Квітень - успіхи компанії «НІБУЛОН» у сільгоспвиробництві, логістиці та експорті були відзначені експертною радою рейтингу вітчизняних аграрних підприємств «Аграрна Еліта України» (журнал «The Ukrainian Farmer») у номінації «Нарощення експорту».

 

Серпень - на головному зерновому терміналі у Миколаєві розроблено та впроваджено процедури на відповідність системи управління харчовою безпечністю головного зернового термінала щодо вимог міжнародного стандарту ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».

Вересень - грамота Комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України за особистий вагомий внесок в економіку України (відзнаку отримав начальник відділу метрології та автоматизованих систем ваговимірювання Леонід Михайлов).

За рейтингом відкритості та системності у сфері КСВ-2013, проведеного Всеукраїнським рейтинговим журналом «ГVардія», «НІБУЛОН» став першим серед всіх аграрних підприємств країни.

Жовтень - Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Олексія Вадатурського орденом Христа Спасителя.

Прочитали: [3034]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН