Лютий - заступник генерального директора з персоналу Лариса Бурик отримала почесне звання "Городянин року-2012" в номінації "Благодійність".

 

Лютий - ТОВ СП "НІБУЛОН" стало переможцем X Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки.

Лютий - Олексій Вадатурський став переможцем у номінації "Меценат року" на Київщині.

Березень - ТОВ СП "НІБУЛОН" було визнано кращим роботодавцем Миколаївської області.

 

   

Березень – в рамках 6-го Національного морського рейтингу України, компанія «НІБУЛОН» стала лауреатом в кількох номінаціях, зокрема «Людина року на водному транспорті», «Новий термінал», «Абсолютний ріст». Вже третій рік поспіль «НІБУЛОН» стає єдиним лауреатом номінації «Золотий причал».

Квітень - "Міжнародна морська фумігаційна організація" нагородила почесною грамотою Олексія Вадатурського та компанію "НІБУЛОН" за за краще проведення фумігації зернових вантажів, експортованих з України у 2012-1213 маркетинговому році.
 
Квітень - компанію "НІБУЛОН" було нагороджено дипломом за вагомий внесок у поширення практик соціальної відповідальності та активну участь у форумі "Найкращі соціальні проекти України".
Прочитали: [6148]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.