Лютий - ТОВ СП "НІБУЛОН" отримало сертифікат від Американської торговельної палати, який підтвердив членство компанії в організації з 2011 року.

 

Травень - Олексій Вадатурський був нагороджений пам`ятним знаком "Гордість нації" за участь у проекті "Промисловість і підприємництво України".

 

Травень - ТОВ СП «НІБУЛОН» стало переможцем всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2011».

  

За результатами конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію протягом 2011 року, у номінації «Об`єкти сільського будівництва» переможцем визначено комплекс з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН».

   

Вересень - Сергій Беседін, заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва, та Богдан Клим, заступник начальника відділу капітального будівництва, були нагороджені відповідно Почесною грамотою Кабінету міністрів України з пам'ятним знаком і Подякою Кабінету міністрів України, за підписом Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

    

Жовтень – за результатами Національного транспортного рейтингу «Людина року на транспорті» Олексій Вадатурський здобув перемогу в номінаціях «Найкраще підприємство України» та «Будівництво гідротехнічних споруд».
 
  
Листопад 2012 - ТОВ СП "НІБУЛОН" стало переможцем IX Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпека" в номінації "Системний підхід до управління та впровадження екологічно чистих технологій виробництва".
Прочитали: [3639]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН