17 січня - О. О. Вадатурський був нагороджений подякою миколаївської обласної асоціації міні-футболу за вклад в розв иток даного виду спорту на Миколаївщині.

«НІБУЛОН» переміг у номінації «Інвестиція року»14-ої загальнонаціональної програми «Людина року - 2009».
 
ТОВ СП «НІБУЛОН» став лауреатом в чотирьох номінаціях рейтингу третього Національного морського рейтингу України за підсумками 2009 року.

ТОВ СП "НІБУЛОН" був нагороджений дипломом як учасник XVI міжнародної виставки "Суднобудування-2010" та VIII спеціалізованої виставки "Водний транспорт".

ТОВ СП "НІБУЛОН" був нагороджений дипломом як учасник міжнародної виставки та конференції "Агро-ЛОГІСТИКА".

Червень - за результатами виставки АГРО-2010 ТОВ СП "НІБУЛОН" було відзначено пам`ятним знаком та дипломом "За досягнення високих показників у вирощуванні та експорті сільськогосподарської продукції".

Червень - під час урочистого відкриття перевантажувального термінала філії «Градизьк» (м. Градизьк Полтавської обл..) Олексію Вадатурському були вручені подяки за розвиток інфраструктури та соціально-господарської сфери м. Градизька та Глобинського району.

30 вересня Олексію Вадатурському було вручено нагороду від Зернової Ради США – як вдячність за вклад «НІБУЛОНа» у справу розбудови світової продовольчої безпеки.

Жовтень - Олексій Вадатурський був нагороджений знаком "Почесний працівник Регістра судноплавства України" - за великий особистий внесок у розвиток національного класифікаційного товариства.

Прочитали: [4062]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН