ТОВ СП «НІБУЛОН» стало переможцем Національного морського рейтингу України в номінації «Темпи росту 2008» серед приватних стивідорних компаній за приріст вантажопотоку підприємства у 183%

ТОВ СП «НІБУЛОН» нагороджено дипломом Національного морського рейтингу України за друге місце серед приватних стивідорних компаній в номінації «Абсолютний зростання 2008» за збільшення вантажопотоку на 1,92 млн. тонн.  

Перевантажувальний термінал для зернових та масляних культур ТОВ СП "НІБУЛОН" відзначено Державною санітарно-епідеміологічною службою   України в номінації "Безпечний об`єкт".

Листопад  -  начальник відділу зовнішньоекономічних зв`язків та маркетингу  ТОВ СП  "НІБУЛОН" В.П. Куницький та головний енергетик компанії Ю.В.  Тягунов  були відзначені Подяками Президента України В.А. Ющенка за  вагомий  особистий внесок у розбудову Української держави та зміцнення  її  незалежності.

Указом   Президента України № 927/2009 від 13.11.2009 за вагомий особистий   внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих   показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну   сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства   заступнику генерального директора компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» А.О.   Вадатурському було присвоєне звання «Заслужений працівник сільського   господарства». Почесне звання «Заслужений економіст України» отримала   головний бухгалтер компанії С.О. Шуліка.

24   грудня - в рамках нагородження переможців другого  загальноміського  конкурсу "Благодійник року 2009" ТОВ СП "НІБУЛОН"  стало переможцем в  номінації "Компанії - великий бізнес".

Грудень - О.О. Вадатурський був нагороджений грамотою Полтавської ОДА за підтримку соціально значущих соціальних проектів.
Прочитали: [5283]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.