УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1098/2007

За    визначний особистий внесок у зміцнення потенціалу агропромислового    комплексу, організацію та забезпечення досягнення стабільно високих    показників у виробництві сільськогосподарської продукції, розвиток    соціальної сфери постановляю:

Присвоїти    звання Герой України з врученням ордена Держави Вадатурському Олексію    Опанасовичу - генеральному директорові сільськогосподарського    підприємства «НІБУЛОН», м. Миколаїв.

15 листопада - генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський нагороджений дипломом "Людина року Миколаївщини-2007" в номінації «Благодійність» за впровадження в життя гуманітарних програм, надання матеріальної допомоги соціально-культурним установам області.

ТОВ СП "НІБУЛОН" та Генеральний директор О.О. Вадатурський нагороджені грамотою за 1-е місце в номінації "Зернотрейдер року - 2007".

17 лютого - за вагомий внесок у розвиток України, заслуги перед українським народом та Українською Православною Церквою і благодійну діяльність О.О. Вадатурський нагороджений Митрополитом Київським і Всієї України Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Володимиром - медаллю «Святого князя Володимира».
 

30 травня компанія "НІБУЛОН" нагороджена дипломом за ІІІ місце Першого Всеукраїнського конкурсу підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності «Європейський вектор» в товарній групі 4 (зернова).


Вересень - О.О. Вадатурський нагороджений почесною відзнакою І ступеня за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток партнерських відносин між ТОВ СП «НІБУЛОН» і ВАТ "Укрексімбанком", а також у зв`язку з 60-ти річчям.

8 вересня - з нагоди 60-річного ювілею та за заслуги перед музеєм О.О. Вадатурський нагороджений пам`ятним знаком Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.
 


8 вересня 2007 р. - Віце-президент Української Зернової Асоціації О.О. Вадатурський нагороджений відзнакою за високі досягнення у створенні та розвитку асоціації.

Подяка товариству з обмеженою відповідальністю "НІБУЛОН" за успішну участь в проекті розвитку експорту. Спільного проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та відкритого акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» (ВАТ Укрексімбанк).
 

13 грудня компанія "НІБУЛОН" визнана переможцем Національного конкурсу «Благодійник року» в номінації «Благодійник року в Миколаївській області».
 

У грудні 2007 року генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський нагороджений подякою Аграрного фонду за плідну співпрацю щодо формування державного продовольчого резерву.

Генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" О.О. Вадатурський нагороджений подякою Миколаївської обласної ради за активну життєву і громадянську позицію, значний особистий внесок у розвиток благодійної діяльності в 2007 році.

Благодійна діяльність Олексія Вадатурського і ТОВ СП "НІБУЛОН" неодноразово відзначалася на різних рівнях, в тому числі і вищим духовенством православної церкви.
Прочитали: [6318]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.