11 березня в Національному палаці культури "Україна" генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" О.О. Вадатурський отримав звання "Людина року " в номінації "Аграрій року" і був нагороджений Першою українською незалежною премією за вищі професійні та громадські досягнення "Прометей-Престиж".

18 березня відбулася ювілейна церемонія вшанування переможців міської програми "Людина року", на якій О.О. Вадатурський визнаний "Людиною року-2005".

 

 ТОВ СП "НІБУЛОН" та Генеральний директор О.О. Вадатурський нагороджені грамотою за 1-е місце в номінації "Зернотрейдер року - 2007".

За підсумками міського конкурсу "Людина року" визнаний "Городянином року - 2006" у номінації "Меценат року".
 
19 березня О.О. Вадатурський визнаний переможцем другої церемонії міського конкурсу "Імена року" в номінації "Ім`я в меценатство".

 

Жовтень - за підсумками іміджевої програми "Суспільне визнання" О.О. Вадатурський був нагороджений дипломом Міністерства Аграрної Політики Україна "Нова генерація" за впровадження нових винаходів, технологій і техніки.

З листопада 2006 р. ТОВ СП "НІБУЛОН" є членом GAFTA (Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном і Кормами) у категорії «А».

Грудень - отримано почесну відзнаку Торгово-промислової палати України "Золотий знак Меркурій" за значний особистий внесок у розвиток зовнішньоекономічних зв`язків регіону, нарощування експорту сільськогосподарської продукції та за активну підтримку в реалізації статутних завдань Торгово-промислової палати.

 
ТОВ СП "НІБУЛОН" рішенням Президії УАК затверджено колективним членом Української аграрної конфедерації.

16 грудня - перемога в міжнародному конкурсі "Підприємець року - Україна 2006" у номінації "Майстер бізнесу" ("Master of Business"). Даний конкурс був проведений аудиторською компанією "Ернст енд Янг" із залученням до складу журі керівництва "Європейського Банку Реконструкції та Розвитку" в Україну, "Лондонської фондової біржі" в СНД, "Українського союзу промисловців і підприємців", провідних українських компаній і організацій.

16 грудня - спеціальна премія "Вибір ділового Інтернету - 2006" від інформаційної компанії ЛІГАБізнесІнформ за результатами онлайн-голосування, проведеного на порталі ділового Інтернету ЛІГА.net.

Прочитали: [5307]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.