ТОВ СП "НІБУЛОН" та Генеральний директор О.О. Вадатурський нагороджені грамотою за 1-е місце в номінації "Зернотрейдер року - 2005".

За підтримку вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні О.О. Вадатурський отримав подяку і пам`ятний знак Національного Олімпійського Комітету України.

У 2005 р. О.О. Вадатурський нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України.
  
О.О. Вадатурський - лауреат рейтингу "Лідер агропромислового комплексу України 2005".

15 лютого - нагородження орденом "За патріотизм" Української Православної Церкви та Грамотою Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира.

У 2005 р. за підсумками роботи підприємства в 2004 р. О.О. Вадатурський став лауреатом міського конкурсу "Імена" в номінації "Ім`я в агробізнесі -2004".

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2005 року». Номінація «Будівництво». Будівництво та забезпечення функціонування перевантажувального терміналу, зернових і олійних культур з використання інноваційних технологій.

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року». Номінація «Будівництво». Будівництво та забезпечення функціонування перевантажувального терміналу, зернових і олійних культур з використання інноваційних технологій.

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2005 року». Номінація «Транспортні послуги». 

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року». Номінація «Транспортні послуги».

За великий внесок і творче рішення при будівництві перевантажувального терміналу для зернових та олійних культур ТОВ СП "НІБУЛОН", яке перемогло у номінації "Кращі будівлі та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2004 році в Україну", - О.О. Вадатурський нагороджений почесною грамотою Державного комітету України з питань будівництва та архітектури.

Прочитали: [3469]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН