ТОВ СП "НІБУЛОН" та Генеральний директор О.О. Вадатурський нагороджені грамотою за 1-е місце у номінації "Зернотрейдер року - 2005".

За підтримку вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні О.О. Вадатурський отримав подяку і пам`ятний знак Національного Олімпійського Комітету України.

У 2005 р. О.О. Вадатурський нагороджений нагрудним знаком Верховної Ради України.
  
О.О. Вадатурський - лауреат рейтингу "Лідер агропромислового комплексу України 2005".

15 лютого - нагородження орденом "За патріотизм" Української Православної Церкви та Грамотою Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира.

У 2005 р. за підсумками роботи підприємства в 2004 р. О.О. Вадатурський став лауреатом міського конкурсу "Імена" у номінації "Ім`я в агробізнесі -2004".

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2005 року». Номінація «Будівництво». Будівництво та забезпечення функціонування перевантажувального терміналу, зернових і олійних культур з використання інноваційних технологій.

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року». Номінація «Будівництво». Будівництво та забезпечення функціонування перевантажувального терміналу, зернових і олійних культур з використання інноваційних технологій.

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2005 року». Номінація «Транспортні послуги». 

Переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року». Номінація «Транспортні послуги».

За великий внесок і творче рішення при будівництві перевантажувального терміналу для зернових та олійних культур ТОВ СП "НІБУЛОН", яке перемогло у номінації "Кращі будівлі та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2004 році в Україну", - О.О. Вадатурський нагороджений почесною грамотою Державного комітету України з питань будівництва та архітектури.

Прочитали: [5504]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.