УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1098/2007 

За визначний особистий внесок у зміцнення потенціалу агропромислового комплексу, організацію та забезпечення досягнення стабільно високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, розвиток соціальної сфери постановляю: 

Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави Вадатурському Олексію Опанасовичу - генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН», м.Миколаїв. 
15 листопада 2007

         

Указом Президента України № 569/2008 «Про присудження Державних премій України в галузі архітектури 2008 року» авторський колектив на чолі з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурським удостоєний Державної премії України за архітектуру перевантажувального терміналу сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» у місті Миколаєві. 

Державної премії удостоєні: Р.Н. Біла, С.В. Бесєдін, Г.В. Волкова - інженери-будівельники, В.Т. Дика - майстер зеленого господарства, Н.А. Звержинська - інженер технолог, Л.С. Канівець, В.А. Москаленко - архітектори.
 
     
 
11 березня 2006 року в Національному палаці культури "Україна" генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" О.О. Вадатурський отримав звання "Людина року " в номінації "Аграрій року" і був нагороджений Першою українською незалежною премією за вищі професійні та громадські досягнення "Прометей-Престиж".
     
    

Указом Президента України № 927/2009 від 13.11.2009 за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства заступнику генерального директора компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» А.О. Вадатурському було присвоєне звання «Заслужений працівник сільського господарства». Почесне звання «Заслужений економіст України» отримала головний бухгалтер компанії С.О. Шуліка.

Прочитали: [58053]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.