Тваринництво

У 2017/18 МР показник рентабельності виробництва продукції продовжив висхідний рух. Тваринництвом займаються 8 відокремлених підрозділів у чотирьох областях України (Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Хмельницькій). Розвиток тваринництва дозволив створити та зберегти 450 робочих місць.

На фермах утримуються такі породи, як українська чорно-ряба молочна, українська червоно-ряба молочна, голштинська, англерська, симентальська. Чисельність великої рогатої худоби – 2,7 тис. голів.  За 2017/18 МР вироблено майже 6,5 тис. тонн молока. У 2018/19 маркетинговому році планується перевищити досягнутий рівень виробництва.

У свинокомплексах як материнська використовується велика біла порода української селекції та ландрас, у системі промислового схрещування та гібридизації – кнури угорської та української селекції спеціалізованих м’ясних та універсальних напрямів продуктивності. Чисельність свиней – 4,5 тис. голів.

 

«НІБУЛОН» також займається виробництвом ковбасних та м’ясних виробів. Натуральна, екологічно чиста продукція під власною торговельною маркою «Бистрицькі ковбаси» в переважній більшості виробляється за перевіреними часом традиційними рецептурами відповідно до ДСТУ 4435:2005, ДСТУ 4436:2005 та ДСТУ 4591:2006 на виробничих потужностях у с. Бистрик Ружинського району Житомирської області. Ковбасні та м’ясні вироби компанії «НІБУЛОН» виготовляються з власної натуральної сировини без використання сої та штучних ароматизаторів. Показник завантаженості виробництва м’ясопереробного цеху демонструє подальше зростання, обсяги переробленої сировини зросли на 10 %. Загалом поточні показники продуктивності стали найкращими за всі роки діяльності цеху.

 

Служба тваринництва та реалізації продуктів його переробки:

тел.:  (0512) 580426

e-mail: aklochkov@nibulon.com.ua

 

 
Прочитали: [31807]