«НІБУЛОН» активно переорієнтовує свої вантажні потоки на водний транспорт, щорічно збільшуючи обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами.  

Структура вантажоперевезень до перевантажувального термінала в м. Миколаєві у 2019/20 МР

Водний транспорт

У 2019/20 маркетинговому році судноплавна компанія «НІБУЛОН», флот якої налічує 82 судна, транспортувала внутрішніми водними шляхами країни понад 3,8 млн тонн вантажів, виконавши 1333 рейси.  

Водний транспорт нашої компанії, окрім зерна, перевозить метал, будівельні матеріали (пісок, палі тощо), вугілля, великогабаритні вантажі та плодово-овочеву продукцію.

Загалом за час діяльності судноплавної компанії внутрішніми водними шляхами транспортовано понад 20,5 млн тонн вантажів, а отже, дороги країни розвантажено на більше 854 тис. вантажівок.  

Залізничний транспорт

До 19 % вантажів компанія перевозить залізницею. Залізничний парк «НІБУЛОНа» налічує 108 вагонів-хоперів бункерного типу, що збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 тонн та об’єм кузова 120 куб. м, та два локомотиви ТГМ 4, які працюють на морському перевантажувальному терміналі компанії в Миколаєві.

Автомобільний транспорт

У 2019/20 маркетинговому році частка автомобільних перевезень склала усього 11 %, і це переміщення продукції з елеваторних комплексів на перевантажувальні термінали, які розташовані на річках. Для цього «НІБУЛОН» сформував найсучасніший в Україні автопарк вантажного транспорту, що дозволить підвищити ефективність не тільки автомобільних, але і річкових вантажних перевезень компанії. Власний автопарк компанії налічує зокрема і 60 нових тягачів – автомобілі Volvo, Mercedes і Scania. Саме вони з’єднують річкові термінали компанії з сільгосптоваровиробниками в радіусі 80–100 км.

Паливозаправні пункти

У липні 2018 року компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.). Паливозаправний пункт оснащено колонкою для заправки автотранспорту та пунктом для заправки буксирів. Це дозволяє компанії вдвічі скоротити терміни доставки нафтопродуктів на філії східного регіону та зменшити логістичні витрати. А бункерування буксирів компанії безпосередньо на філії «Кременчуцька» не тільки зменшує час на доставку пального, а й значно здешевлює його за рахунок відсутності логістичної складової.

У липні 2019 року компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію вже другий паливозаправний пункт для власного користування ємністю 300 куб. м, збудованого на території філії «Сватівська», що на Луганщині. А вже цієї осені «НІБУЛОН» завершив будівництво третього паливозаправного пункту – у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також розташований новий комплекс компанії з приймання, зберігання і відвантаження с.-г. культур. Заправна станція для забезпечення власних потреб на Вінниччині є найбільшою, адже має 5 резервуарів загальним об’ємом одночасного зберігання 375 куб. м.

Паливозаправні пункти для власного користування – важлива складова логістичної системи компанії. Зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах не лише зменшує витрати на зберігання у сторонніх організацій, забезпечує збереження якості товару, а й дає змогу стати більш мобільними і оперативними в доставці пального до кінцевого споживача, уникнути черг на сторонніх нафтобазах та проводити відвантаження в зручний для нас час. 


З питань організації вантажних перевезень звертайтеся до відділу транспортної логістики:

тел.: (0512) 50 00 48
 e-mail: skalkutin@nibulon.com.ua

Автотранспортні послуги:

тел.: (050) 493 06 13
e-mail: ct@nibulon.com.ua

Водні вантажні перевезення:

тел.: (0512) 48 94 54

e-mail: sekretar-sk@nibulon.com.ua

Прочитали: [7072]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.