Консультативну раду компанії «НІБУЛОН» було сформовано у жовтні 2022 року, щоб допомогти керівній команді протистояти викликам, з якими зіштовхнулась компанія під час війни, та сформувати стратегію розвитку.

До консультативної ради увійшли два колишні управлінці, які мають десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

Жиль Меттеталь має 30-річний досвід з фінансування проєктів у сферах аграрного бізнесу, нерухомості та інших секторах. Впродовж 23 років працював в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Будучи директором з агробізнесу, нерухомості й туризму та тимчасовим керуючим директором, він здійснив, разом зі своєю командою, більше ніж 600 транзакцій на суму 7 мільярдів євро. До початку роботи в ЄБРР він був економістом з питань сільського господарства в Інвестиційному центрі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За свою кар'єру він проводив ключові транзакції з корпораціями, банками, інвестиційними фондами, урядами та державними установами у понад 40 країнах. Він обіймав різні невиконавчі посади у радах директорів багатонаціональних компаній (Danone, Kraft, Bonduelle, Axereal) та українських компаній (Agrokor, Nibulon, Astarta).

Починаючи з 2017 року, Жиль є старшим радником Азійського та Африканського банку розвитку, а також Міжнародної фінансової корпорації та ФАО. Він очолює Інвестиційний комітет компанії Diligent Capital Partners українського фонду прямих інвестицій.

Жиль закінчив аспірантуру в L'Ecole Nationale SupérieureAgronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології.


Герт Босшер бере активну участь у розвитку зернової промисловості з 1985 року, обіймаючи керівні посади у міжнародних компаніях, таких як Glencore (18 років), Nidera (5 років), Australian Wheat Board (3 роки) та Bunge (5 років). Він активно вів торгівельну діяльність по всьому світу, але його увага зосереджена на Центральній Європі та Чорноморському регіоні.

Герт захоплюється дослідженнями та новими технологіями, і тому створив платформу торгової інформації для зернової промисловості.

Сьогодні він є брокером у Copenhagen Merchants та членом ради директорів асоціації торгівлі зерном Coceral. Він брав активну участь у дискусіях з урядовими організаціями з експорту зерна з України під час війни.

Прочитали: [2742]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.