Правила перевезень водним транспортом пасажирів та багажу

 1. *Замовник самостійно оформлює замовлення посадкового документа (квитка) на сайті https://tickets.nibulon.com/. Для оформлення замовлення Замовник повинен вибрати маршрут, дату та час надання Послуги, зазначити адресу електронної пошти (e-mail), на яку буде відправлено посадковий документ встановленої форми, та вказати номер мобільного телефону для зв'язку, визначити кількість одиниць багажу й оплатити Послугу. Квиток на обраний рейс можливо купити не менш ніж за 30 хвилин до відправлення пасажирського судна.
 2. Документом, що підтверджує право Замовника на отримання Послуги, є посадковий документ (роздрукована копія посадкового документу). Замовник зобов’язаний пред’явити дійсний посадковий документ для контролю.
 3. Квиток є дійсним до кінця надання Послуги.
 4. Тарифи на проїзд встановлюються перевізником. Рішення про зміну тарифів, величину та умови їх застосування приймаються перевізником самостійно.
 5. Ручна поклажа – вантаж, розміри якого не перевищують 30х30х50 см, вагою до 8 кг. Замовник має право безкоштовного перевезення однієї ручної поклажі, яка повинна розташовуватися під сидінням Замовника.
 6. Багаж – одиниця вантажу, що перевищує розміри ручної поклажі, але розміри якого не перевищують 50x50x30 см, вагою до 20 кг. За перевезення багажу здійснюється ПОВНА ОПЛАТА вартості квитка.
 7. Перевізник не несе відповідальності за збереження і цілісність ручної поклажі пасажира, особистих речей, що знаходяться у салоні.
 8. Перевізник не несе відповідальності за втрату або пропажу готівкових коштів, коштовностей, паспортів, цінних документів, а також інших цінностей, які знаходяться в салоні.
 9. Перевізник не несе відповідальності за будь-які збитки, яких зазнав пасажир у результаті злочинної діяльності будь-якої приватної особи (у тому числі інших пасажирів, учасників руху).
 10. На один квиток Замовнику надається право безоплатно перевозити одну дитину віком до 6 років без права зайняття нею окремого місця.
 11. Вартість квитка для дітей старше 6 років оплачується в повному розмірі з наданням окремого місця.
 12. Діти молодше 14 років без супроводу дорослих до посадки на судно не допускаються.
 13. Замовник, який знаходиться в алкогольному або наркотичному сп’янінні, не допускається до посадки на судно.
 14. На пасажирському судні дозволяється безоплатно перевозити 5 (п'ять) учасників бойових дій за один рейс при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій.
 15. На час дії карантину та карантинних обмежень пасажири, які придбали посадковий документ, допускаються на борт пасажирського судна виключно в засобах індивідуального захисту, а саме в захисній масці. Пасажири, які не мають захисної маски, не будуть допущені до перевезення. У такому випадку грошові кошти, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.

*Наразі придбання квитків здійснюється на судні через POS-термінал з обов'язковою видачею чека

Пасажирам забороняється:

- під час руху відволікати увагу капітана судна;

- перешкоджати зачиненню дверей;

- розміщувати багаж у місцях, де він перешкоджає вільному пересуванню пасажирів по салону;

- здійснювати поїздку без оплати вартості або без пред'явлення посвідчення особи встановленого зразка (у разі наявності права на безоплатний проїзд);

- робити виправлення у квитку і передавати його іншій особі;

- користуватись аварійним обладнанням без потреби;

- порушувати громадський порядок;

- розпивання спиртних напоїв і куріння в салоні або туалетній кімнаті;

- ходити по салону і стояти в проходах під час руху;

- перевезення в ручній поклажі зарядженої (з набоями) зброї, смердючих, вогненебезпечних, їдких, отруйних, легкозаймистих, вибухових та інших речовин, а також речей, які можуть зіпсувати або забруднити речі інших пасажирів.

Повернення коштів

1. У разі скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника більше ніж за 24 години до початку надання Послуги, Замовнику повертається 100 % вартості оплаченої ним Послуги.

2. У разі скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника менше ніж за 24 години до початку надання Послуги гроші, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.

У випадку запізнення чи невідвідування Замовником обумовленого під час замовлення місця (пункту відправлення) посадковий документ не підлягає поверненню чи обміну, а Виконавець не зобов'язаний компенсувати Замовнику вартість посадкового документа.

Заяви про втрату посадкового документа не приймаються, Виконавець не зобов'язаний надавати Послуги Замовникам, які не можуть пред’явити дійсний посадковий документ.

3. У разі виникнення ситуації, за якої Виконавець не матиме можливості надавати Послуги, Замовнику повертаються кошти у повному розмірі або Виконавець переносить рейс на інший час чи дату.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН" пропонує укласти договір про надання послуг на умовах та у порядку, які зазначені нижче. Замовник, з метою отримання послуги приймає умови цієї пропозиції про укладання договору про надання послуг на наступних умовах.

1. Визначення та терміни

1.1. Акцепт – надання Замовником повної і безумовної відповіді Виконавцю на його пропозицію укласти Договір на умовах, визначених публічною офертою, шляхом оформлення Замовлення та оплати замовлених Послуг, що свідчить про прийняття ним умов публічної оферти.

1.2. Ручна поклажа – вантаж, розміри якого не перевищують 30х30х50 см, вагою до 8 кг.

1.3. Багаж – одиниця вантажу, що перевищує розміри ручної поклажі, але розміри якого не перевищують 50x50x30 см, вагою до 20 кг, яка перевозиться водним транспортом за ціною, певним маршрутом та розкладом руху, які розміщені на сайті.

1.4. Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю сільсько­господарське підприємство "НІБУЛОН"

(юридична адреса: 54002, Україна, м. Миколаїв, Каботажний спуск, 1,

поштова адреса: 54030, Україна, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9-Б,

код ЄДРПОУ 14291113,

IBAN UA173223130000026001000009580 в АТ "УКРЕКСІМБАНК",

МФО 322313, ІПН 142911114015,

тел.: (0512) 58-04-04, факс: (0512) 54-04-05, e-mail: mail1@nibulon.com.ua).

1.5. Замовник – будь-яка дієздатна фізична особа, яка здійснила замовлення послуг у Виконавця на умовах даного публічного договору.

1.6. Послуга – визначена Виконавцем послуга з перевезення пасажирів та багажу водним транспортом за ціною, певним маршрутом та розкладом руху, які розміщені на сайті.

1.7. Публічний договір – цей правочин про надання та отримання послуг, який встановлює однакові для всіх Замовників умови надання цих послуг на умовах публічної оферти з моменту її акцептування Замовником (далі – «Договір»).

1.8. Публічна оферта – пропозиція Виконавця, адресована будь-якій фізичній особі відповідно до статті 641 Цивільного кодексу України, укласти з ним договір, що міститься в публічній оферті.

1.9. Сайт - веб-сайт Виконавця в мережі Інтернет, що розміщений за адресою: https://www.nibulon.com/.

1.10. Сторони – Замовник Послуг з одного боку та Виконавець Послуг з іншого боку.

2. Загальні положення

2.1. Зазначений договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови є однаковими для всіх Замовників.

2.2. Положення цієї пропозиції (оферти) визначають всі істотні умови договору та є однаковими для всіх Замовників.

2.3. Цей Договір укладається шляхом надання повної та безумовної згоди (акцепту) Замовника на укладання Договору в повному обсязі, без підпису письмового примірника Договору Сторонами. Підтвердженням повного та безумовного акцептування публічної оферти є оформлення замовлення та внесення оплати за Послуги, що свідчить про прийняття ним публічної оферти.

2.4. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (оферти) шляхом оформлення Замовлення та здійснення оплати за Послуги), Замовник підтверджує наступне:

а) Замовник погоджується з повним та безумовним прийняттям положень цього Договору;

б) При здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати послуг) Замовник надає Виконавцю свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України "Про захист персональних даних" від 01 червня 2010 року № 2297-VI.

Замовник дає дозвіл на збір, обробку, зберігання і використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Виконавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Виконавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.

У випадку, якщо Замовник при здійсненні Замовлення надає персональні дані інших осіб, Замовник цим самим підтверджує, що він попередньо одержав від них відповідний дозвіл на передачу, безстрокове зберігання, використання й обробку їх даних Виконавцем.

3. Предмет договору

3.1. Виконавець зобов’язується надати Послуги власним водним транспортом, а Замовник зобов’язується прийняти ці умови та оплатити ці Послуги. Замовник має право на отримання послуг з моменту зарахування грошових коштів на рахунок Виконавця.

3.2. Погоджуючись з умовами Договору, Замовник підтверджує, що уважно ознайомився з усіма пунктами даного Договору та інформацією, оприлюдненою на веб-сайті, в тому числі:

- з правилами перевезень водним транспортом пасажирів та багажу через веб-сайт за посиланням:

https://www.nibulon.com/data/poslugi/pasazhirski-perevezennya/pravila-perevezennya.html;

- з місцем знаходження причалів через веб-сайт за посиланням:

https://www.nibulon.com/data/poslugi/pasazhirski-perevezennya/misceznaxodzhennya-prichaliv-tov-sp-nibulon.html;

- з актуальною інформацією: https://www.nibulon.com/news/ogoloshennya.html.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Замовник самостійно оформлює замовлення через сайт.

4.2. Для оформлення замовлення Замовник повинен вибрати дату та час надання послуги, зазначити адресу електронної пошти (e-mail), на яку буде висланий посадочний документ визначеної форми, та вказати номер мобільного телефона для зв'язку, визначити кількість одиниць багажу та оплатити послугу.

5. Умови оплати та надання послуг Виконавця

5.1. Актуальні ціни на Послуги на дату здійснення замовлення зазначаються на сайті за наступним посиланням:

https://www.nibulon.com/data/poslugi/pasazhirski-perevezennya/vartist-proizdu.html.

5.2. Оплата Послуг здійснюється в безготівковій формі через електронний сервіс: https://tickets.nibulon.com/. За збереження та захист даних платіжних засобів, а також за здійснення платежу несуть відповідальність банк-еквайер, або інша фінансова установа, яка випустила платіжний засіб, або є оператором платіжної системи, через яку Замовник здійснює оплату. Оплата в безготівковій формі за допомогою платіжних засобів вважається здійсненою в момент зарахування коштів на рахунок Виконавця та одержання Замовником від оператора платіжної системи електронного підтвердження транзакції, за умови подальшого зарахування (одержання) коштів, у розмірі вартості обраної Послуги Замовником.

5.3. Підтвердження оплати Послуги - надсилання Виконавцем Замовнику на дану поштову адресу посадковий документ за оплачену Замовником Послугу.

5.4. Здійснивши оплату й одержавши посадковий документ, між Виконавцем та Замовником укладається Договір про надання Послуги. Отримати таку Послугу може Замовник, який пред’явить Виконавцю дійсний посадковий документ на контролі. У випадку, якщо Замовник передає свій посадковий документ третій особі – така особа набуває усіх прав та обов’язків Замовника за цим договором та відповідно до отриманого посадкового документа. При цьому сам Замовник втрачає право на отримання послуг за таким посадковим документом.

5.5. Документом, що підтверджує право Замовника на отримання Послуги, є посадковий документ.

5.6. Квиток є дійсним до кінця надання Послуги.

5.7. Замовник зобов’язаний пред’явити дійсний посадковий документ для контролю.

5.7.1. Дійсним вважається посадковий документ, який був придбаний у Виконавця, за умови, що він не буде використаний (погашений) будь-ким до проходження Замовником контролю, або якщо його не буде анульовано та повернуто у вільний продаж. У зв’язку з цим, з метою запобігання можливості використання придбаного посадкового документа сторонньою особою, Замовник повинен не допустити передачі інформації про посадковий документ, або нанесеної на ньому інформації, третім особам.

5.7.2. Посадковий документ є одноразовим документом на пред’явника та втрачає свою дію після проведення контролю. Замовник зобов’язаний самостійно вживати усіх необхідних заходів для обмеження доступу третіх осіб до посадкового документу, роздрукованої копії посадкового документу, електронної пошти, на яку Замовник отримує посадковий документ чи будь-яких інших носіїв інформації, на яких Замовник зберігає придбаний посадковий документ.

5.7.3. Замовник самостійно несе усі можливі ризики за наслідки втрати посадкового документу та/або вжиття неналежних заходів з безпечного зберігання посадкового документу на носіях інформації, у тому числі і ризик отримання відмови в наданні Послуг в разі пред’явлення посадкового документу іншою особою до моменту пред’явлення його Замовником.

5.8. Виконавець зобов’язується забезпечити надання Послуги та пропуск Замовника, який пред’явить посадковий документ (роздруковану копію посадкового документу) для отримання Послуги. Дійсним вважається посадковий документ, який було отримано через електронну пошту від Виконавця, та за умови, що посадковий документ не буде використано третьою особою до проходження Замовником контролю, або якщо його не буде анульовано та повернуто Замовником Виконавцеві.

5.9. Замовник має право перевезення однієї Ручної Поклажі, яка повинна розташовуватися під сидінням Замовника. Максимальні розміри та вага поклажі не має перевищувати характеристики Багажу, зазначеного у цьому договорі. За кожен додатковий Багаж, за наявності вільного місця, здійснюється повна оплата.

5.10. На один квиток Замовнику надається право безоплатно перевозити одну дитину віком до 6 років без права зайняття нею окремого місця.

5.11. Вартість квитка для дітей старше 6 років оплачується в повному розмірі з наданням окремого місця.

5.12. Діти молодше 14 років без супроводу дорослих до посадки на судно не допускаються.

5.13. Замовник, який знаходиться в алкогольному або наркотичному сп’янінні, не допускається до посадки на судно.

5.14. На пасажирському судні дозволяється безоплатно перевозити 5 (п'ять) учасників бойових дій за один рейс при пред’явленні посвідчення учасника бойових дій.

5.15. На час дії карантину та карантинних обмежень пасажири, які придбали посадковий документ, допускаються на борт пасажирського судна виключно в засобах індивідуального захисту, а саме: в захисній медичній масці.

Пасажири, які не мають захисної медичної маски, не будуть допущені до перевезення. В такому випадку грошові кошти, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.

5.16. У разі розірвання Договору/ скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника більше ніж за 24 години до початку надання Послуги, Замовнику повертається 100% від оплаченої ним Послуги.

5.17. У разі розірвання Договору/ скасування замовлення Послуги з ініціативи Замовника менше ніж за 24 години до початку надання Послуги – гроші, сплачені за Послугу, Замовнику не повертаються.

У випадку запізнення чи невідвідування Замовником обумовленого під час замовлення місця (пункту відправлення) - посадковий документ не підлягає поверненню чи обміну, а Виконавець не зобов'язаний компенсувати Замовнику вартість посадкового документа.

Заяви про втрату посадкового документа не приймаються, Виконавець не зобов'язаний надавати Послуги Замовниками, які не можуть пред’явити дійсний посадковий документ.

5.18. У разі не можливості надавати Послуги, Виконавець повертає кошти у повному розмірі Замовнику.

6. Строк дії Договору

6.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення замовлення та підтвердження оплати послуг та діє впродовж всього періоду перебування Замовника на водному транспорті Виконавця.

6.2. Публічна оферта набуває чинності з моменту розміщення її на сайті та діє до моменту відкликання Виконавцем.

6.3. Виконавець залишає за собою право вносити зміни в умови Договору в будь-який момент на власний розсуд.

6.4. У разі внесення Виконавцем змін до Договору, такі зміни вступають в силу з моменту розміщення зміненого тексту Договору на сайті, якщо інший строк набрання чинності змінами не визначений додатково при такому розміщенні.

6.5. Договір може бути припинений:

6.5.1. У будь-який час за згодою Сторін;

6.5.2. За ініціативою однієї із Сторін у разі порушення іншою Стороною умов Договору з письмовим повідомленням іншої Сторони. У такому випадку Договір вважається розірваним з моменту отримання Стороною, яка порушила умови Договору, відповідного письмового повідомлення від іншої Сторони;

6.5.3. За ініціативою однієї із Сторін за умови письмового повідомлення іншої Сторони за 10 (десять) календарних днів до дати розірвання Договору.

7. Відповідальність Сторін

7.1. За порушення умов Договору Сторони несуть відповідальність, встановлену Договором та/або чинним законодавством України.

7.2. Про претензії на якість обслуговування, факти ненадання послуг Замовник зобов’язаний повідомити Виконавця за місцем надання послуг.

7.3. Виконавець не несе відповідальність за збереження і цілісність ручної поклажі Замовника, особистих речей, що знаходяться в салоні судна.

7.4. Виконавець не несе відповідальність за втрату або зникнення готівкових коштів, коштовностей, паспорта, цінних документів, а також інших цінностей, які знаходяться в салоні судна.

7.5. Виконавець не несе відповідальність за будь-які збитки, які виникли у замовника в результаті дій третіх осіб.

8. Форс-мажор

8.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове, повне невиконання або неналежне виконання зобов`язань за цим Договором у разі, якщо невиконання або неналежне виконання зобов`язань є наслідком дії непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних обставин, які Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти їх настанню (обставини форс-мажору), а саме: пожежі, повені, землетруси, страйк, масові безпорядки, заколот, війни, або дії органів державної влади та інших обставин, що роблять неможливим виконання Сторонами взятих на себе зобов`язань, і якщо такі обставини безпосередньо вплинули на виконання Сторонами взятих на себе зобов`язань за Договором.

8.2. У разі настання обставин форс-мажору під час дії даного Договору, виконання зобов`язань за даним Договором відкладається на строк дії обставин форс-мажору.

8.3. Сторона, що не може виконати зобов`язання за Договором, повинна негайно, але не пізніше ніж через 3 (три) календарні дні після настання обставин форс-мажору, письмово повідомити про це іншу Сторону.

8.4. Доказом виникнення та строку дії форс-мажорних обставин є документ, виданий регіональною Торгово-промисловою палатою.

9. Порядок вирішення спорів

9.1. Всі спори та розбіжності, пов`язані з Договором, Сторони вирішують шляхом переговорів.

9.2. Якщо відповідний спір не можливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору згідно з чинним законодавством України.

10. Інші умови

10.1. Виконавець є платником податку на прибуток на загальних умовах.

10.2. У всьому, що не передбачено цим Договором, Сторони керуються законодавством України.

Прочитали: [30755]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.