Незважаючи на економічні негаразди в країні та світі, ТОВ СП "НІБУЛОН" продовжує стрімко розвиватися відразу в багатьох напрямках діяльності, реалізуючи масштабні інвестиційні проекти і освоюючи нові види діяльності. Все це - результат роботи лідера компанії Вадатурського О.О. і його команди висококласних професіоналів, їх відповідального підходу до загальної справи, постійного прагнення до вдосконалення і розвитку.

Основні принципи кадрової політики підприємства - залучення до роботи талановитої молоді - випускників вузів, з яких виховуються майбутні лідери - менеджери середньої та вищої ланки управління. Система навчання та розвитку персоналу компанії полягає в залученні співробітників до різних програм та проектів, доручення нестандартних завдань і багаторазові зміни в напрямі діяльності з подальшим просуванням: за рік-два виховані компанією фахівці займають посади керівників структурних підрозділів і топ-менеджерів компанії. Адже саме молоді люди, в талант і цілеспрямованість яких вірить генеральний директор Вадатурський О.О., привносять свіжі ідеї в розвиток бізнесу.
 
У зв`язку з тим, що ТОВ СП «НІБУЛОН» - сільськогосподарське підприємство і його виробничі потужності розташовані в різних регіонах України, основна увага приділяється підбору кадрів саме у філіях. Підприємство створює всі необхідні умови для залучення молоді до роботи в сільській місцевості. Діюча на підприємстві програма підбору та підготовки молодих спеціалістів передбачає створення міцного фундаменту для відродження і налагодження життя села, розвитку і процвітання аграрного сектору економіки України, і наша співпраця з аграрними навчальними закладами країни є основним етапом цієї роботи.
 
Перелік спеціальностей, за якими проводиться набір молодих фахівців у філії ТОВ СП «НІБУЛОН»:
 • агрономія;
 • механізація сільського господарства;
 • технологія зберігання і переробки зерна;
 • облік і аудит;
 • економіка підприємства.
У філії компанії не беруть суворо обмежену кількість молодих людей, а стільки молоді, скільки має бажання працювати на підприємстві. Ці молоді співробітники направляються в ті підрозділи, де є досвідчені фахівці з відповідних напрямків, вчаться, надалі їм пропонується самостійна діяльність.
 
Молодим фахівцям у філіях підприємства гарантується:
 • динамічна і перспективна робота зі стрімким кар`єрним ростом;
 • разова допомога у зв`язку зі зміною місця проживання;
 • оплата орендованого житла;
 • часткове відшкодування вартості харчування;
 • стабільна офіційна заробітна плата;
 • соціальні гарантії відповідно до законодавства України;
 • по закінченню 3-х років роботи молодого фахівця на керівній посаді, розглядається питання придбання житла за рахунок підприємства, з його подальшою виплатою.
Однією з форм співпраці з навчальними закладами та залучення молоді до роботи в компанії є проведення практик. У рамках цієї співпраці укладені довгострокові угоди з більш ніж 34 навчальними закладами про надання студентам ІІІ, IV та V курсів можливості проходження оплачуваної практики. Під час практики проходить ознайомлення керівників структурних підрозділів зі студентами-практикантами як майбутніми фахівцями, молодь знайомиться з умовами виробництва. Кращим студентам-практикантам на конкурсній основі надається можливість залишитися працювати на підприємстві. Бажаючі пройти на нашому підприємстві практику повинні заповнити анкету.
 
Широко використовується попереднє ознайомлення з підприємством шляхом організацій екскурсій, зустрічей з колективами підрозділів. Наприклад, якщо в навчальному закладі збирається група студентів-випускників останніх курсів навчання, які бажають працювати в компанії «НІБУЛОН», підприємство забезпечує за свій рахунок транспорт для перевезення студентів у місто Миколаїв. У таких поїздках випускники мають можливість ближче ознайомитися з підприємством, побувати з екскурсією на перевантажувальному терміналі, з`їздити до філій підприємства, пройти співбесіди з керівництвом підприємства.
 
Отже, якщо ви хочете працювати в компанії зі світовим ім`ям, маєте бажання стати професіоналом у своїй справі і отримувати за свою роботу справедливу заробітну плату - ЗАПРОШУЄМО до ТОВ СП "НІБУЛОН".
 
Телефон: (0512) 48-94-34
Прочитали: [96629]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН